ابزارهای هوش مصنوعی

زیگپ > ابزارهای هوش مصنوعی

ابزارهای هوش مصنوعی برای زندگی بهتر!

هوش مصنوعی چطور وارد زندگی ما می‌شه؟ یا چطور کارکردهاش رو در حوزه‌ها، مشاغل و صنایع مختلف نشون می‌ده؟ از طریق ابزارهای هوش مصنوعی.

ابزار هوش مصنوعی گاهی می‌تونه به شکل یک ربات در حیطه پزشکی، ماشین‌سازی و یا حتی یک پرستار قابلیت‌هاش رو نشون بده. گاهی مثل زیگپ تبدیل می‌شه به یک دستیار هوش مصنوعی فارسی که زندگی کاربرهاش رو هوشمندتر از قبل می‌کنه. گاهی هم می‌شه یک ابزار تخصصی برای گرافیست‌ها و تصویرسازها و فیلم‌سازها و موسیقی‌دان‌ها.

بعد از ظهور ChatGPT، راه برای حضور ده‌ها ابزار هوش مصنوعی دیگه روی تلفن‌های همراه ما باز شد. هرکدوم از این ابزارها کارکردها و خواصی دارن که برای زندگی در دنیای آینده باید باهاشون آشنا شد.

در این قسمت از بلاگ هدف ما اینه که مخاطب رو با انواع ابزارهای هوش مصنوعی که توسط غول‌های فناوری راهی بازار می‌شن آشنا، و به مخاطب کمک کنیم از این ابزارها به بهترین شکل برای بهبود زندگیش استفاده کنه.

اپلیکیشن های هوش مصنوعی

اپلیکیشن‌های هوش مصنوعی روز به روز هم محبوب‌تر می‌شن و هم به تعدادشون اضافه می‌شه. سعی می‌کنیم از نحوه ثبت و نام گرفته تا عملکرد و کارایی‌های مختلف انواع اپلیکیشن‌های هوش مصنوعی رو بررسی کنیم.