تبدیل متن به عکس
تصویر ساز هوش مصنوعی

تولید تصویر با هوش مصنوعی زیگپ

با دستیار هوش مصنوعی زیگپ، تخیلت رو به تصویر بکش!

این فناوری نوآورانه به شما این امکان را می‌دهد که با وارد کردن متن، تصاویری دقیق و زیبا خلق کنید.
از طراحان گرافیک گرفته تا هنرمندان دیجیتال، همه می‌تونن از این ابزار استفاده کنن تا ایده‌های خودشان را به واقعیت تبدیل کنند.

زیگپ می‌تونه دنیای تصورات‌ شما را متحول کنه!

cta-gif-album-m
cta-gif-album

تولید عکس و تصویر با هوش مصنوعی زیگپ

از زمان پیدایش هوش مصنوعی زاینده (مولد) در زندگی روزمره ما جاری شده است، با کاربردهای مختلف و متنوع آن آشنا شده‌ایم. اکنون می‌دانیم که با هوش مصنوعی می‌توان آهنگ ساخت، متن نوشت، عکس و تصویر تولید کرد و به طور کلی خروجی‌های مختلفی از آن گرفت.

هوش مصنوعی ساخت عکس رایگان فارسی

اما یکی از جالب‌ترین و کارسازترین کاربردهای هوش مصنوعی، امکان تولید عکس و تصویر با هوش مصنوعی است. بسیاری از ابزارهای هوش مصنوعی زاینده مانند زیگپ قادرند تا تبدیل متن به عکس آنلاین را به بهترین و سریع‌ترین شکل ممکن برای کاربران انجام دهند.
ادامه متن

طرز کار هوش مصنوعی تبدیل متن به تصویر

زیگپ نویسنده هوشمند فارسی و تولید کننده تصویر است. این ابزار بر روی الگوریتم‌های یادگیری عمیق ساخته شده و بر روی مجموعه بزرگی از داده‌های متنی، تصویری و توضیحات مربوط به تصاویر آموزش دیده است. برای تولید عکس، یک مدل هوش مصنوعی ابتدا نیاز دارد که دستور شما را درک کند؛ بنابراین از الگوریتم‌های هوش مصنوعی استفاده می‌کند که بر روی میلیون‌ها یا حتی میلیاردها متن و تصویر جفت شده به هم  (image-text pairs) آموزش‌داده شده تا مثلا تفاوت بین مرد و زن، سگ و روباه یا هر چیز دیگری را بفهمد. قدرت درک هر هوش مصنوعی تولید عکسی بسته به اندازه پایگاه‌ داده‌ای که روی آن آموزش دیده، فرق دارد. شیوه کار یک هوش مصنوعی تولید عکس فارسی مانند زیگپ به این شکل است که شما دستور یا پرامپت مورد نظر خود را به زبان فارسی تایپ می‌کنید و زیگپ پس از پردازش سریع پیام شما با هوش مصنوعی، تصویر مورد نظر را ساخته و آن را در قالب یک فایل تصویری به شما تحویل می‌دهد. طبعا هرقدر پرامپت شما دقیق‌تر و با جزئیات بیشتری باشد، هوش مصنوعی تبدیل متن به عکس نیز کارش را بهتر انجام می‌دهد و خروجی بهتری خواهید گرفت. در ادامه مطلب شما را با نحوه تولید عکس و تصویر با هوش مصنوعی فارسی زیگپ آشنا می‌کنیم.

چگونه با هوش مصنوعی عکس‌ساز زیگپ کار کنیم؟

امروزه به لطف زیگپ، تبدیل متن به عکس در اندروید و تبدیل متن به عکس در آیفون به راحتی در دسترس شماست. ضمنا می‌توانید به صورت آنلاین و تحت وب نیز از سایت ساخت عکس با هوش مصنوعی زیگپ بهره ببرید.

ویژگی‌های هوش مصنوعی تولید عکس زیگپ

 • کاربری ساده
 • پشتیبانی از زبان فارسی
 • پشتیبانی از فرمان صوتی
 • داشتن نسخه وب، اندروید و آیفون

تبدیل متن به عکس آنلاین با زیگپ

برای تبدیل متن به عکس به صورت آنلاین و رایگان، کافی است وارد نسخه وب زیگپ شده و بعد از وارد کردن شماره تماس خود و دریافت کد تایید، فرایند تولید متن یا عکس و تصویر با هوش مصنوعی را به‌راحتی شروع کنید. در قسمت سمت راست نسخه وب زیگپ هم سرویس تولید عکس با هوش مصنوعی برای شما فعال است و هم تولید متن با هوش مصنوعی. برای استفاده از ربات تبدیل متن به عکس فارسی زیگپ کافی است دستور یا پرامپت مورد نظر خود را در باکس ارسال پیام نوشته و منتظر بمانید تا زیگپ با هوش مصنوعی برای شما تصویر بسازد. تبدیل متن به عکس در اندروید نسخه اندروید اپلیکیشن زیگپ نزدیک به یک سال است که به شکل رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته و با بیش از 500هزار نصب فعال، یکی از محبوب‌ترین برنامه‌های تولید عکس و تصویر با هوش مصنوعی فارسی است. پس از دانلود نسخه اندروید زیگپ، شماره موبایل خود را وارد اپلیکیشن کرده و پس از وارد کردن کد تایید دریافتی، می‌توانید با هوش مصنوعی عکس بسازید. در قسمت پایین اپلیکیشن زیگپ هم امکان دریافت متن برای شما فعال است و هم امکان دریافت تصویر. برای ساخت تصویر با هوش مصنوعی فارسی کافی است پرامپت مورد نظر را در قسمت ارسال پیام بنویسید تا هوش مصنوعی پیام شما را پس از پردازش به یک تصویر تبدیل کند. ترفندهایی برای ساخت عکس با هوش مصنوعی کلیدی‌ترین نکته هنگام استفاده از یک هوش مصنوعی زاینده برای تولید متن یا تصویر از طریق آن، نوشتن پرامپت مناسب است. پرامپت چیست؟ پرامپت همان دستور یا پیامی است که شما به صورت متنی به یک چت‌بات هوش مصنوعی می‌دهید و این ربات پیام دستور را پردازش، درک و اجابت می‌کند. برای این‌که بهترین نتیجه را هنگام دریافت عکس از هوش مصنوعی بگیرید، پیام شما باید جامع، دقیق و سرراست باشد.
 • هنگام نوشتن پرامپت به جزئیات اشاره کنید. مثلا اگر قرار است تصویری از بتمن در تهران داشته باشید، جزئیات زیر را به پیام خود اضافه کنید تا نتیجه بهتری بگیرید:
«تصویری از بتمن برام بکش که تو یک قهوه‌خونه در تهران داره قلیون می‌کشه و تخته نرد بازی می‌کنه.»
 • خلاقیت خود را به کار بگیرید. تنها چیزی که هنگام تولید عکس با هوش مصنوعی می‌تواند مانع شما شود، محدودیت تخیل و خلاقیت است. هرقدر تصویر نهایی را در ذهن‌تان بهتر ترسیم کنید، پرامپت شما دقیق‌تر خواهد بود و هوش مصنوعی تولید عکس، تصویر بهتری به شما تحویل خواهد داد.
 • اگر تصویری که دریافت کردید مطابق میل‌تان نبود، توضیحات بیشتری به آن اضافه کنید. مثلا بگویید فلان چیز را حذف یا فلان چیز را به تصویر اضافه کن تا زیگپ عکس بهتری برای شما تولید کند.
کاربردهای سایت هوش مصنوعی عکس زیگپ تولید تصویر با هوش مصنوعی می‌تواند در زمینه‌های بسیاری برای کاربران کاربرد داشته باشد. از جمله:
 • تولید تصویر برای رسانه‌های اجتماعی
 • تولید عکس‌های تبلیغاتی
 • تولید عکس برای پست‌های وبلاگ و کمپین‌های بازاریابی
 • ساخت تصویر برای ارائه‌ها، پروپوزال‌ها و پایان‌نامه‌ها
 • ساخت تصویر برای کتاب و نشریات
با هوش مصنوعی تصویر تولید کن حال که با کاربردهای هوش مصنوعی زیگپ آشنا شدید، می‌توانید تولید تصویر با آن را آغاز کنید. با دانلود این اپلیکیشن یا استفاده از نسخه وب آن، تخیل خودتان را به چالش بکشید و تصاویر متنوعی با هوش مصنوعی فارسی رایگان تولید کنید.