مسیر ai.com
هوش مصنوعی گوگل

دسترسی به گوگل جمینی از طریق مسیر ai.com

سرفصل‌های مقاله

همه ما می‌دانیم که جمینی مدل پرچمدار هوش مصنوعی گوگل است. همچنین، می‌دانیم که گوگل تقریباً مالک اینترنت است. بنابراین، این که این شرکت واقعاً می‌خواهد این امتیاز را بفروشد، شوکه کننده نیست. بر اساس یک گزارش جدید، شما می‌توانید به سادگی با مراجعه به سایت ai.com به گوگل Gemini دسترسی داشته باشید.

داشتن یک اصطلاح بسیار ساده و گسترده برای URL تقریباً به نوعی اعتبار یک شرکت را ایجاد می‌کند. Weather Channel یکی از بزرگترین شرکت‌های اخبار هواشناسی در آمریکا است و شما می‌توانید به سادگی با مراجعه به weather.com به این وب سایت دسترسی پیدا کنید. این فقط یک مثال است. خوب، اتصال از طریق سایت ai.com یک روش گوگل برای اثبات قدرت خود بر هوش مصنوعی است.

وبسایت ai.com مسیر ورود به گوگل جمینی

ai.com مسیر ورود به گوگل جمینی

چند راه برای دسترسی به گوگل جمینی وجود دارد، اما زمانی که از مرورگر وب استفاده می‌کنید، راه‌های زیادی وجود ندارد. ساده‌ترین راه رفتن به gemini.google.com است. این سایت رسمی است. همچنین می‌توانید به سادگی «جمینی» را در قسمت جستجوی گوگل تایپ کنید و اولین نتیجه شما را مستقیماً به سایت می‌برد.

خوب، اگر به مرورگر خود بروید و به سادگی ai.com را تایپ کنید، به صفحه جمینی هدایت خواهید شد. ما کاملاً مطمئن نیستیم که چرا گوگل این کار را انجام داده است. به نظر نمی‌رسد افراد زیادی وجود داشته باشند که کورکورانه کلماتی به دنبال «.com» را در نوار جستجو تایپ کنند. مردم احتمالاً قبل از محبوب شدن موتورهای جستجو این کار را بیشتر انجام می‌دادند. بنابراین، به نظر نمی‌رسد که گوگل در حال مقابله با تعداد زیادی از افراد است.

در مجموع، تقریباً راهی برای گوگل به نظر می‌رسد که نوعی قدرت را بر هوش مصنوعی به طور کلی ایجاد کند. داشتن URL واقعی تقریباً این احساس را ایجاد می‌کند که گوگل به طور کلی صاحب هوش مصنوعی است. خوب، ممکن است شما اینطور فکر نکنید، اما مایکروسافت به نظر می‌رسد. اخیرا، مایکروسافت در گزارشی به رگولاتورهای اتحادیه اروپا به تسلط گوگل بر بازار هوش مصنوعی اشاره کرده است.

در هر صورت، اگر هنوز به Gemini دسترسی ندارید، می‌توانید به سادگی به سایت رسمی (یا ai.com) بروید و در جمینی ثبت نام کنید. شما فقط باید وارد حساب گوگل خود در صفحه شوید و شرایط خدمات را بپذیرید. در آن مرحله، شما می‌توانید از چت‌بات گوگل برای تمام نیازهای هوش مصنوعی خود استفاده کنید.

با این حال، در زمان نوشتن این مقاله، ممکن است نتوانید تصاویری از انسان تولید کنید. جمینی پس از جنجال بزرگی که این شرکت درگیر آن بود، توانایی خود در ایجاد تصاویر مصنوعی از انسان‌ها را کنار گذاشت.

شما می‌توانید همین حالا از طریق زبان فارسی به موتور‌های هوش مصنوعی مولد مانند ChatGPT و سرویس متن به عکس لئوناردو دسترسی پیدا کنید. تنها کافی است اپلیکیشن زی‌گپ را دانلود و به راحتی از آن استفاده کنید. همچنین شما می‌توانید نظرات خود را با ما و سایر کاربران در شبکه‌های اجتماعی ما در اینستاگرام و تلگرام به اشتراک بگذارید.

نوید رضایی
نوید رضایی