کسب درآمد
تحقیقات درباره هوش مصنوعی

کسب درآمد به کمک برنامه‌های هوش مصنوعی موبایلی

سرفصل‌های مقاله

اپلیکیشن‌های هوش مصنوعی موبایلی راه‌اندازی شدند. تلفن هوشمند شما می‌تواند به یک نیروگاه کسب درآمد دلاری در روز تبدیل کنید.

در عصر دیجیتال امروزی، ظهور هوش مصنوعی فرصت‌های منحصر به فردی را برای کسب درآمد آنلاین از گوشی‌های هوشمند باز کرده است. چه به دنبال درآمد از استعدادهای خلاقانه خود باشید و چه به دنبال کارهای سریع و انعطاف پذیر باشید، پنج برنامه هوش مصنوعی طیف وسیعی از گزینه‌ها را ارائه می‌دهند که به شما کمک می‌کند روزانه درآمد کسب کنید.

۵ برنامه هوش مصنوعی برای کسب درآمد

۵ برنامه هوش مصنوعی برای کسب درآمد

Foap: تبدیل عکس‌ها به سود

اگر در عکاسی یا فیلمبرداری مهارت دارید، Foap بستری برای فروش محتوای بصری شما به برندها و آژانس‌ها فراهم می‌کند. با آپلود آثار خود در بازار Foap، آنها را در معرض خریداران بالقوه‌ای قرار می‌دهید که می‌توانند کار شما را خریداری کنند. شرکت در ماموریت‌ها و مسابقات به شما این امکان را می‌دهد که به درخواست‌های خاص پاسخ دهید و به طور بالقوه جوایز نقدی را برنده شوید.

Foap بر اساس یک مدل تقسیم درآمد عمل می‌کند و 50٪ از درآمد حاصل از هر فروش را به شما ارائه می‌دهد. Foap با یک گزینه پول نقد راحت پی‌پال به شما این امکان را می‌دهد تا مهارت‌های هنری خود را به یک جریان کسب درآمد ثابت تبدیل کنید.

Sweatcoin: در حین ورزش درآمد کسب کنید

تناسب اندام هرگز با Sweatcoin، اپلیکیشنی که برای فعالیت بدنی شما به شما پول می‌دهد، سودمندتر نبوده است. به سادگی با راه رفتن یا دویدن، Sweatcoins جمع آوری می‌کنید، یک ارز مجازی که می‌تواند برای بازخرید محصولات، خدمات یا تجربیات از بازار آن استفاده شود.

فرقی نمی‌کند آن‌ها را با پول نقد، ارز رمزنگاری‌شده یا به خیریه مبادله کنید، Sweatcoin قدم‌های شما را به پاداش‌های ملموس تبدیل می‌کند. این برنامه نوآورانه نه تنها یک سبک زندگی سالم را تشویق می‌کند، بلکه به شما امکان می‌دهد تا از حرکات روزمره خود درآمد کسب کنید.

Swagbucks: فرصت‌های درآمدی متنوع

Swagbucks به عنوان یک پلتفرم همه کاره برجسته است که به کاربران برای انجام انواع وظایف آنلاین پاداش می‌دهد. از پاسخ دادن به نظرسنجی‌ها و تماشای ویدیو گرفته تا خرید آنلاین، امتیازهایی را جمع‌آوری می‌کنید که می‌توان آن‌ها را برای کارت‌های هدیه یا پول نقد پی‌پال تبدیل کرد. پاداش 5 دلاری ایالات متحده پس از ثبت نام و رسیدن به 2500 امتیاز در 60 روز اول، انگیزه بیشتری به آن اضافه می‌کند.

با Swagbucks، شما انعطاف پذیری برای انتخاب وظایف متناسب با ترجیحات خود دارید، و آن را به گزینه ای کاربرپسند برای کسانی که به دنبال کسب درآمد در اوقات فراغت خود هستند تبدیل می‌کند.

Amazon Mechanical Turk: کارهای کوچک برای درآمدهای خرد

برای کسانی که به دنبال کارهای سریع و ساده هستند، Amazon Mechanical Turk کسب و کارها را با افرادی مرتبط می‌کند که قادر به انجام کارهای کوچکی هستند که به هوش انسانی نیاز دارند. این تکالیف که معمولاً به عنوان HIT (وظایف هوش انسانی) شناخته می‌شوند، شامل ورود داده‌ها، رونویسی و حاشیه نویسی تصویر است.

با هزاران کار برای انتخاب، می‌توانید با سرعت کار کنید و برای هر کار تکمیل شده پول دریافت کنید. درآمدها را می‌توان به حساب بانکی شما یا موجودی کارت هدیه آمازون منتقل کرد و راهی بدون درز و در دسترس برای کسب درآمد آنلاین ارائه کرد.

UserTesting: دریافت پول برای تست

UserTesting فرصتی برای کسب درآمد با ارائه بازخورد ارزشمند در مورد وب سایت‌ها، برنامه‌ها و محصولات ارائه می‌دهد. به‌عنوان یک آزمایش‌کننده، از شما دعوت می‌شود در پروژه‌هایی شرکت کنید که با نمایه شما مطابقت دارند، صفحه و صدای شما را در حین انجام وظایف محول شده ضبط می‌کنند. غرامت بر اساس طول آزمون متفاوت است، با 4 دلار آمریکا برای آزمون 5 دقیقه‌ای، 10 دلار آمریکا برای آزمون 20 دقیقه‌ای و بیشتر برای جلسات طولانی تر.

با پرداخت‌هایی که از طریق PayPal در عرض هفت روز پس از تکمیل آزمایش پردازش می‌شوند، UserTesting به شما امکان می‌دهد در توسعه محصول و در عین حال کسب درآمد آنلاین به شما کمک کنید.

در پایان، این پنج برنامه هوش مصنوعی راه‌های متنوعی را برای افراد فراهم می کند تا روزانه تا 100 دلار آمریکا یا بیشتر به طور مستقیم از تلفن‌های هوشمند خود درآمد کسب کنند. چه فردی خلاق باشید، چه علاقه‌مند به تناسب اندام، یا فردی که به دنبال کارهای آنلاین انعطاف‌پذیر هستید، این برنامه‌ها از قدرت هوش مصنوعی بهره می‌برند تا فرصت‌های قابل دسترس و مفیدی را برای هر کسی که به دنبال افزایش درآمد خود از طریق تلفن همراه خود است، فراهم کند.

شما هم همین حالا می‌توانید از هوش مصنوعی مولد با زبان فارسی استفاده کنید. زیگپ اولین دستیار هوش مصنوعی مولد ایرانی است. پس تا دیر شده نشده شما هم اپلیکیشن زیگپ را دانلود کنید و وارد دنیای هوش مصنوعی شوید. در ضمن با زیگپ می‌توانید به آسانی و با زبان فارسی از ChatGPT و سرویس تبدیل متن به تصویر لئوناردو استفاده کنید.

نوید رضایی
نوید رضایی