هالووین
هوش مصنوعی در اقتصاد

هوش مصنوعی قیمت دوج کوین را برای هالووین ۲۰۲۳ پیش‌بینی کرد

سرفصل‌های مقاله

اگرچه اکثر دارایی‌ها در بازار ارزهای دیجیتال در چند هفته گذشته قدرت خود را نشان داده‌اند، اما برخی از الگوریتم‌های هوش مصنوعی (AI) پیشرفت بیشتری را برای دوج کوین در هالووین ۲۰۲۳ در نظر نگرفتند.

در واقع، الگوریتم‌های مبتنی بر هوش مصنوعی که توسط پلتفرم نظارت و تحلیل بخش رمزنگاری CoinCodex به کار گرفته شده‌اند، قیمت Dogecoin را برای ۳۱ اکتبر 2023 0.0698 دلار تعیین کرده‌اند، که اگر درست باشد، به معنای کاهش 2.43 درصدی قیمت آن در حال حاضر است.

از سوی دیگر، گوگل بارد چشم انداز مثبت‌تری را برای ارز دیجیتال دوج کوین در هالووین ۲۰۲۳ ارائه کرده است و نظرات برخی از تحلیلگران را به اشتراک می‌گذارد که معتقدند Dogecoin می‌تواند در آن تاریخ به قیمت 0.0775 دلار برسد.

هوش مصنوعی و پیش‌بینی دوج کوین برای هالووین ۲۰۲۳

هالووین ۲۰۲۳
پیش‌بینی دوج کوین برای هالووین ۲۰۲۳

با توجه به گذشته، شایان ذکر است که قیمت DOGE طی سه هالووین گذشته، قیمت‌های متغیری را ثبت کرده است. به عنوان مثال، در هالووین ۲۰۲۰، قیمت آن در 0.0026 دلار بود، اما در 31 اکتبر 2021، زمانی که به قیمت 0.2684 دلار رسید، 10223 درصد افزایش یافت.

با این حال، در 31 اکتبر 2022، قیمت DOGE در مقایسه با هالووین سال قبل، 56.19 درصد کاهش داشت، زیرا با قیمت 0.1176 دلار در حال نوسان بود.حالا باید منتظر مانند و دید که عملکرد این رمز ارز در هالووین ۲۰۲۳ چگونه خواهد بود و آیا یک برنامه هوش مصنوعی می‌تواند به درستی قیمت آن را تشخیص دهد؟

تجزیه و تحلیل قیمت DOGE

طبق آخرین اطلاعاتدوج کوین در حال حاضر با قیمت 0.07154 دلار معامله می‌شود که در 24 ساعت گذشته 2.02 درصد کاهش داشته، اما همچنان به سودهای ثابت 19.95 درصد و 17.13 درصد در نمودارهای هفتگی و ماهانه خود چسبیده است.

الگوریتم‌های هوش مصنوعی تغییر چندانی در قیمت Dogecoin در چند روز آینده مشاهده نمی‌کنند، اگرچه تجزیه و تحلیل‌های به اشتراک گذاشته شده توسط Google Bard کمی خوش‌بینانه‌تر است. با این اوصاف، مهم است که قبل از سرمایه‌گذاری، سعی و کوشش خود را انجام دهید و در مورد همه دارایی‌ها تحقیق کنید.

پیش‌بینی شما نسبت به قیمت دوج کوین در هالووین ۲۰۲۳ چیست؟ شما می‌توانید نظرات خود را با ما و سایر کاربران در شبکه‌های اجتماعی ما در اینستاگرام و تلگرام به اشتراک بگذارید. شما همچنین می‌توانید به راحتی و از طریق زبان فارسی با Chatgpt و سایر سرویس‌های هوش مصنوعی صحبت کنید. تنها کافی است اپلیکیشن زی‌گپ را دانلود و به راحتی از آن استفاده کنید.

نوید رضایی
نوید رضایی