بیت کوین

چگونه هوش مصنوعی بیت کوین را به ۱۰۰ هزار دلار می‌رساند

سرفصل‌های مقاله

ChatGPT توضیح می‌دهد که چگونه هوش مصنوعی می‌تواند به بیت کوین کمک کند تا در سال ۲۰۲۴ به ۱۰۰ هزار دلار برسد. این چت‌بات گفت که هوش مصنوعی می‌تواند از طریق تأثیر آن بر تحلیل بازار، استراتژی‌های معاملاتی و توسعه فناوری بلاک چین، در بالا بردن قیمت بیت کوین نقش داشته باشد.

بر اساس GPT-4، آخرین نسخه چت‌بات هوش مصنوعی ChatGPT، هوش مصنوعی می‌تواند در سناریویی که قیمت بیت کوین در سال ۲۰۲۴ به ۱۰۰ هزار دلار می‌رسد، نقش داشته باشد.

در یک ژانویه، کوین‌تلگراف از چت‌بات هوش مصنوعی پرسید که آیا قیمت بیت کوین می‌تواند امسال به 100000 دلار برسد و هوش مصنوعی چگونه می‌تواند در رسیدن به این نتیجه نقش داشته باشد. با توجه به ChatGPT، اگر یک سری شرایط مساعد هماهنگ شوند، «از لحاظ نظری ممکن است» بیت کوین در سال 2024 به 100000 دلار برسد. با این حال، همچنین اشاره کرد که این درحد حدس و گمان باقی می‌ماند.

بیت کوین ۱۰۰ هزار دلاری به کمک هوش مصنوعی

بیت کوین
بیت کوین ۱۰۰ هزار دلاری

ChatGPT همچنین برخی از عوامل کلی را ارائه کرد که می‌تواند در چنین سناریویی نقش داشته باشد، از جمله تحولات نظارتی مثبت، افزایش پذیرش خرده‌فروشی و نهادی، و کاهش ارزش پول یا تورم.

ChatGPT همچنین گفت که تصویب یک صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF) می‌تواند تأثیر مثبتی بر قیمت داشته باشد، زیرا دسترسی و نقدینگی بیشتری را برای دارایی فراهم می‌کند. همچنین ممکن است سرمایه‌گذاران نهادی را تشویق به ورود به بازار کند، زیرا تایید می‌تواند نشانه‌ای از پذیرش نظارتی تلقی شود.

سپس کوین تلگراف از ChatGPT پرسید که چگونه هوش مصنوعی می‌تواند در رسیدن بیت کوین به ۱۰۰ هزار دلار در سال ۲۰۲۴ کمک کند. ربات‌چت توضیح داد که هوش مصنوعی می‌تواند از طریق تأثیر خود بر تجزیه و تحلیل بازار، استراتژی‌های معاملاتی و پیشرفت‌های فناوری گسترده‌تر در بلاک چین نقش داشته باشد.

ChatGPT توضیح داد که الگوریتم‌های هوش مصنوعی می‌توانند مقادیر زیادی از داده‌های بازار را پردازش کرده و روندها و الگوهایی را که تحلیلگران انسانی ممکن است از دست بدهند، شناسایی کنند. در این بیانیه آمده است که ربات‌های معاملاتی مبتنی بر هوش مصنوعی می‌توانند بسته به شرایط بازار معاملات را در زمان‌های بهینه انجام دهند، همچنین خاطرنشان کرد که ربات‌ها می‌توانند در یک محیط سریع بازار بسیار سریع‌تر از انسان واکنش نشان دهند.

به گفته ChatGPT، در حالی که استفاده از هوش مصنوعی در تجارت مزایایی دارد، اما خطرات قابل توجهی مانند هک و حملات سایبری را نیز به همراه دارد. در سال 2022، یک ربات تجاری از طریق یک فرصت معاملاتی آربیتراژ یک میلیون دلار به دست آورد، اما یک هکر سپس ربات را فریب داد تا یک تراکنش مخرب را مجاز کند و تمام وجوه را تخلیه کند.

نظر شما چیست؟ آیا بیت کوین به ۱۰۰ هزار دلار می‌رسد؟ شما هم همین حالا می‌توانید از هوش مصنوعی مولد با زبان فارسی استفاده کنید. زیگپ اولین دستیار هوش مصنوعی زاینده ایرانی است. پس تا دیر شده نشده شما هم اپلیکیشن زیگپ را دانلود کنید و وارد دنیای هوش مصنوعی شوید. در ضمن با زیگپ می‌توانید به آسانی و با زبان فارسی از ChatGPT و سرویس تبدیل متن به تصویر لئوناردو استفاده کنید.

نوید رضایی
نوید رضایی