لوگو
عکس و تصویر با هوش مصنوعی

بهترین ابزارهای هوش مصنوعی برای طراحی لوگو

سرفصل‌های مقاله

برای ایجاد یک لوگوی حرفه‌ای دیگر نیازی نیست که یک طراح گرافیک باشید. ژنراتورهای هوش مصنوعی کار را سریع و آسان می‌کنند. بهترین تولیدکنندگان لوگو هوش مصنوعی از فناوری پیشرفته هوش مصنوعی برای طراحی لوگو در سبک‌ها، فرمت‌ها و موارد دیگر استفاده می‌کنند.

در این مقاله، ما بهترین ابزارهای هوش مصنوعی برای طراحی لوگو را با هم مقایسه می‌کنیم تا به شما کمک کنیم بهترین را انتخاب کنید. اکثراً برنامه‌ها یک نسخه آزمایشی رایگان دارند که می‌توانید از آن استفاده کنید، که برای آزمایش رابط ایجاد شده است تا ببیند آیا برای شما و نیازهای شما کار می‌کند یا خیر.

ابزار طراحی لوگو هوش مصنوعی چیست؟

هوش مصنوعی
ابزار طراحی لوگو هوش مصنوعی

مولد لوگو هوش مصنوعی یک برنامه آنلاین است که به شما امکان می‌دهد با استفاده از هوش مصنوعی یک لوگو برای تجارت یا برند خود ایجاد کنید. ژنراتورها از یادگیری ماشینی برای تجزیه و تحلیل الگوها، رنگ‌ها، شکل‌ها و تایپوگرافی که معمولاً در لوگوها یافت می‌شوند، استفاده می‌کنند، آنها را با هم ترکیب می‌کنند و سپس یک لوگو مطابق با فهرست معیارهای شما ایجاد می‌کنند.

در مرحله اول، اکثر تولیدکنندگان نام کسب و کار شما را می‌پرسند. در مرحله بعد، باید فونت‌ها، رنگ‌ها و حس و سبک کلی لوگوی خود را انتخاب کنید. بر این اساس، یک مولد طراحی لوگو هوش مصنوعی مجموعه‌ای از لوگوها را ایجاد می‌کند که می‌توانید در وب، چاپ و رسانه استفاده کنید.

بهترین ابزار طراحی لوگو هوش مصنوعی

مولدهای لوگو هوش مصنوعی می‌توانند نظر شما را جلب کنند، یادگیری ماشینی را اضافه کنند و یک لوگوی مناسب برای برند شما تولید کنند. ما امیدواریم که این لیست که از بهترین مولدهای لوگوی هوش مصنوعی است به شما کمک کند تا پلتفرم مناسبی را پیدا کنید تا بتوانید لوگوی عالی را برای راه اندازی برند یا محصولات بعدی خود طراحی کنید.

لوگو ساز Looka

Looka scaled 1

Looka یک تولید کننده لوگو آنلاین است که با جمع آوری تحقیقات بازار شروع به طراحی لوگوی شما می‌کند. فرآیند طراحی لوگو آن با پرسیدن سوالاتی در مورد صنعتی که در آن هستید آغاز می‌شود. در مرحله بعد، طراح لوگو چندین سبک رایج را در صنعتی که برای آن طراحی می‌کنید ارائه می‌دهد. می‌توانید یک شعار به لوگوی خود اضافه کنید و مطمئن شوید که پیام برند شما برای مخاطبان شما واضح است. پس از ایجاد لوگوی شما، می‌توانید آن را به دفعات نامحدود ویرایش کنید. Looka همچنین از یادگیری ماشینی و هوش مصنوعی استفاده می‌کند تا آنچه را که به عنوان پیشنهادات مدرن طبقه‌بندی می‌کنند به شما ارائه دهد تا به لوگوی شما کمک کند.

ویژگی‌های کلیدی Looka:

 • بیش از 75 لوگو را در یک لحظه تولید می‌کند
 • هفت دسته طرح رنگ با صدها امکان انتخاب
 • بیش از 300 گزینه فونت در سبک‌های مختلف
 • امکان ذخیره لوگوهای قبلی

DesignEVO

DesignEvo 970x438 1

DesignEVO یک سازنده لوگو رایگان هوش مصنوعی است. از بین تمام تولیدکنندگان لوگوی هوش مصنوعی در لیست ما، DesignEVO دارای گسترده‌ترین کتابخانه است که می‌توانید برای اطلاع رسانی لوگوی ایجاد شده توسط هوش مصنوعی خود از آنها استفاده کنید. ابتدا با یک لوگوی از پیش طراحی شده شروع می‌شود. سپس، می‌توانید آن را ویرایش کنید و رنگ‌ها، فونت‌ها و آیکون‌های خود را اضافه کنید. با استفاده از هوش مصنوعی، DesignEVO به شما کمک می‌کند تصمیم بگیرید که کدام الگوها با برند و سبک کسب و کار شما مطابقت دارند.

می‌توانید عناصر لوگوی خود را آزادانه تغییر دهید، شکل‌ها را اضافه کنید، نمادها را تغییر دهید و موارد دیگر. علاوه بر این، هنگامی که از طراحی لوگو خود راضی بودید، می‌توانید یک نسخه رایگان دانلود کنید یا یک نسخه پریمیوم خریداری کنید که به‌روز‌رسانی‌های مادام العمر، دانلود فایل با کیفیت بالا و فایل‌های فونت و موارد دیگر را در اختیار شما قرار می‌دهد.

ویژگی‌های کلیدی DesignEVO :

 • بیش از 10000 الگوی لوگو برای شروع
 • میلیون‌ها آیکون وکتور رایگان برای اضافه کردن به لوگوهای خود
 • بیش از 100 فونت برای استفاده و انتخاب
 • طرح‌های رنگ ثابت و گرادیان قابل ویرایش
 • انواع فایل آماده چاپ با کیفیت بالا مانند SVG و PDF

Wix Logo Maker

logo Maker feature

Wix یک سازنده لوگو است که بخشی از مجموعه محصولات Wix است. Wix علاوه بر اینکه یکی از بهترین سازندگان وب سایت هوش مصنوعی است، مجموعه گسترده‌ای از برنامه‌های کاربردی دارد که می‌تواند به شما کمک کند. یکی از این محصولات طراحی لوگو است. ابزار سازنده لوگو آنها انعطاف پذیرترین ابزار در لیست ما است و به شما امکان می‌دهد پس از تولید لوگو با هوش مصنوعی، ویرایش‌های عمیقی روی لوگو انجام دهید.

هنگامی که لوگوی خود را ایجاد کردید، می‌توانید چندین تم دیگر ایجاد کنید، دانلود کنید یا آنها را در استودیو برند Wix ادغام کنید. لوگوی شما در هشت فرمت فایل شامل نسخه‌های تمام رنگی، خاکستری و تک رنگ ارائه شده است. همچنین می‌توانید نسخه‌های SVG لوگوی خود را دریافت کنید که به شما امکان می‌دهد طرح خود را بیشتر در برنامه‌هایی مانند Gimp و Adobe Illustrator ویرایش کنید.

ویژگی‌های کلیدی Wix :

 • بیش از 40 ترکیب پالت رنگ
 • صدها انتخاب فونت، از جمله فونت‌های گوگل
 • بیش از 100 انتخاب آیکون تمام رنگی و تک رنگ
 • امکان اضافه و سفارشی کردن اشکال هندسی در طراحی لوگو
 • امکان آپلود طراحی و لوگوهای شخصی

LogoAI

logoailogo3

LogoAI یک تولید کننده لوگوی هوش مصنوعی است که رابط کاربری ساده‌ای دارد. در حالی که رابط LogoAI امکان طراحی کلیک و رها کردن را فراهم می‌کند، بسته به نسل لوگویی که برای سفارشی کردن انتخاب می‌کنید، می‌توان آن را در برخی از گزینه‌ها در هنگام تولید لوگو محدود کرد. برخی از سبک‌ها دارای یک طرح رنگ محدود هستند که استفاده از رنگ‌های سفارشی را هنگام ساخت لوگو دشوار می‌کند. با این حال، مناطق زیادی وجود دارد که LogoAI در آنها می‌درخشد.

برای شروع، این ابزار یکی از معدود تولیدکنندگان در لیست ما است که نسخه متحرک لوگوی شما را در اختیار شما قرار می‌دهد. در مرحله دوم، LogoAI گزینه‌های زیادی برای ویرایش هر جنبه از طراحی لوگو شما دارد. از نماد شما تا متن شما، LogoAI گزینه‌های ویرایشی مانند کج کردن، چرخش، و سفارشی‌سازی رنگ عمیق آیکون‌ها با رنگ‌های ثابت و شیب‌هایی را ارائه می‌کند که سایر تولیدکنندگان لوگو به طور کامل از آن صرف‌نظر می‌کنند.

ویژگی‌های کلیدی LogoAI :

 • بیش از 50 فونت برای انتخاب، از جمله فونت‌های گوگل
 • امکان آپلود فونت سفارشی
 • هفت طرح رنگ اصلی با گزینه انتخاب رنگ سفارشی
 • لوگوها را می‌توان در قالب‌های PNG، SVG و PDF در دسترس قرار داد
 • امکان دانلود نسخه‌های ویدئویی و متحرک GIF لوگو

شما می‌توانید همین حالا از طریق زبان فارسی به موتور‌های هوش مصنوعی مولد مانند ChatGPT و سرویس متن به عکس لئوناردو دسترسی پیدا کنید. تنها کافی است اپلیکیشن زی‌گپ را دانلود و به راحتی از آن استفاده کنید. همچنین شما می‌توانید نظرات خود را با ما و سایر کاربران در شبکه‌های اجتماعی ما در اینستاگرام و تلگرام به اشتراک بگذارید.

نوید رضایی
نوید رضایی