دورکاری
تولید محتوا با هوش مصنوعی

۱۰ ابزار هوش مصنوعی برای کارایی بیشتر در دورکاری

سرفصل‌های مقاله

قصد داریم در این مقاله ۱۰ ابزار هوش مصنوعی که می‌تواند بهره‌وری کار شما را هنگام دورکاری افزایش دهد، معرفی کنیم.

همانطور که کار از راه دور به طور گسترده‌ای رایج شده، نیاز به ابزارهای کارآمد برای آن بسیار مهم شده است. در این چشم انداز دیجیتال، هوش مصنوعی (AI) به عنوان یک تغییر دهنده بازی ظاهر شده است و طیف وسیعی از ابزارهای نوآورانه را برای افزایش بهره‌وری و ساده‌سازی گردش کار ارائه می‌دهد.

از تولید محتوا گرفته تا مدیریت پروژه و ارتباطات، ابزارهای هوش مصنوعی این پتانسیل را دارند که با خودکارسازی وظایف، ارائه بینش و تقویت همکاری یکپارچه، انقلابی در دورکاری ایجاد کنند. در این مقاله، ما ده بهترین ابزار هوش مصنوعی را که به طور خاص برای افزایش بهره‌وری کار از راه دور طراحی شده‌اند، بررسی می‌کنیم که افراد و تیم‌ها را قادر می‌سازند در یک محیط کار از راه دور پیشرفت کنند.

بهترین ابزار هوش مصنوعی برای دورکاری

ابزار هوش مصنوعی
ابزار هوش مصنوعی برای دورکاری

Otter.ai

این ابزار از هوش مصنوعی برای ایجاد یادداشت‌های عمیق از جلسات، مصاحبه‌ها، سخنرانی‌ها و سایر مکالمات صوتی شما استفاده می‌کند. شما می‌توانید فایل‌های صوتی و تصویری خود را در زمان واقعی ضبط، رونویسی، جستجو و به اشتراک بگذارید. Otter.ai همچنین با Zoom، گوگل میت، Microsoft Teams و دیگر پلتفرم‌های محبوب ادغام می‌شود.

Timely

این یک برنامه ردیابی زمان مبتنی بر هوش مصنوعی است که کارهایی را که در طول روز انجام می‌دهید ردیابی می‌کند و به طور خودکار وظایف را در پروژه‌ها با برچسب‌ها و طبقه‌بندی‌ها گروه‌بندی می‌کند. می‌توانید ببینید چقدر برای فعالیت‌های مختلف وقت می‌گذارید و بر این اساس گردش کار خود را بهینه کنید. Timely همچنین با تقویم، ایمیل و سایر برنامه‌های شما همگام می‌شود.

Trevor AI

Trevor یکی دیگر از برنامه‌های ردیابی زمان و تقویم مبتنی بر هوش مصنوعی است که به شما کمک می‌کند وظایف خود را سازماندهی کنید و اولویت‌های خود را با قدرت هوش مصنوعی در دورکاری برنامه‌ریزی کنید. می‌توانید فهرست کارهایتان را وارد کنید و به ترور اجازه دهید روزتان را با استفاده از تکنیک‌های مسدود کردن زمان برایتان برنامه‌ریزی کند. Trevor همچنین با تقویم گوگل و Todoist شما همگام می‌شود.

Jasper

این یک ابزار ایجاد محتوای مبتنی بر هوش مصنوعی است که به شما کمک می‌کند یک نسخه جذاب و موثر برای وب‌سایت، وبلاگ، رسانه‌های اجتماعی، ایمیل و موارد دیگر بنویسید. می‌توانید از بین قالب‌ها، سبک‌ها و آهنگ‌های مختلف انتخاب کنید و اجازه دهید Jasper محتوای باکیفیت برای شما تولید کند. جاسپر همچنین بازخورد و پیشنهاداتی را برای بهبود نوشتن شما ارائه می‌دهد.

Copy.ai

Copy.ai از ابزارهای ایجاد محتوای مبتنی بر هوش مصنوعی است که به شما کمک می‌کند تا ایده‌های خلاقانه برای پروژه‌های خود ایجاد کنید. می‌توانید از از این ابزار برای نوشتن عناوین جذاب، شعارها، لوگوها، صفحات فرود و موارد دیگر استفاده کنید. Copy.ai همچنین به شما کمک می‌کند، خلاقیت خود را آزاد کنید.

Grammarly

این ابزار جستجوگر دستور زبان و بازنویسی با هوش مصنوعی است که به شما کمک می‌کند واضح و موثر بنویسید. شما می‌توانید از Grammarly برای بررسی و تصحیح اشتباهات املایی، گرامر، نقطه گذاری و سبک خود و همچنین برای تقویت واژگان، لحن و وضوح خود استفاده کنید. Grammarly با مرورگر، ایمیل و سایر برنامه‌های شما کار می‌کند.

Descript

Descript یک ابزار ایجاد ویدیو با هوش مصنوعی است که به شما کمک می‌کند ویدیوهای خود را به راحتی ویرایش، رونویسی و زیرنویس کنید. می‌توانید از Descript برای ضبط، وارد کردن و ویرایش فایل‌های صوتی و تصویری خود در دورکاری و همچنین برای تولید صداهای مصنوعی، افزودن جلوه‌های صوتی و ترکیب آهنگ‌ها استفاده کنید. Descript همچنین ویژگی‌های همکاری و اشتراک‌گذاری را ارائه می‌دهد.

Wondershare Filmora

این یکی دیگر از ابزارهای ایجاد ویدیو با هوش مصنوعی است که به شما کمک می‌کند با کمترین تلاش ویدیوهای خیره کننده و حرفه‌ای بسازید. می‌توانید از Filmora برای برش، چرخش، ادغام و تقسیم کلیپ‌های ویدیویی خود و همچنین برای افزودن فیلترها، انتقال‌ها، عنوان‌ها، موسیقی و موارد دیگر استفاده کنید. Filmora همچنین از وضوح 4K و فرمت‌های متعدد پشتیبانی می‌کند.

DALL·E 2

دال-ای ابزاری برای تولید تصویر با هوش مصنوعی است که به شما کمک می‌کند تصاویر شگفت انگیز و واقعی را از توضیحات متن ایجاد کنید. شما می‌توانید از DALL·E 2 برای ایجاد تصاویر از هر چیزی که می‌توانید تصور کنید، مانند حیوانات، مناظر، اشیاء و موارد دیگر استفاده کنید. DALL·E 2 همچنین به شما امکان می‌دهد تصاویر خود را با پارامترهای مختلف تغییر دهید و اصلاح کنید.

Mem

Mem یک ابزار یادداشت‌برداری مبتنی بر هوش مصنوعی است که به شما کمک می‌کند افکار و ایده‌های خود را ضبط، سازماندهی و به یاد آورید. می‌توانید از Mem برای نوشتن، ضبط و ذخیره یادداشت‌های خود و همچنین پیوند آنها با یادداشت‌ها، برنامه‌ها و منابع دیگر استفاده کنید. Mem همچنین به شما کمک می‌کند تا سریع و آسان یادداشت‌های خود را جستجو کرده و به آن دسترسی داشته باشید.

نوید رضایی
نوید رضایی