هوش مصنوعی
تولید محتوا با هوش مصنوعی

رونمایی بایننس از هوش مصنوعی Sleepless

سرفصل‌های مقاله

بایننس هوش مصنوعی Sleepless را به عنوان چهل و دومین پروژه در لانچ‌پول خود معرفی کرده است.

هوش مصنوعی Sleepless یک پلتفرم بازی با وب ۳.۰ و هوش مصنوعی است که یک تجربه بازی تعاملی جدید را ارائه می‌دهد. این پلتفرم به کاربران اجازه می‌دهد تا با ویژگی‌های مبتنی بر هوش مصنوعی در یک محیط بازی درگیر شوند.

این پلتفرم بعد از راه‌اندازی، کاربران را قادر می‌سازد تا BNB، FDUSD و TUSD را برای کسب توکن‌های هوش مصنوعی در یک دوره هفت روزه به اشتراک بگذارند. توکن‌های هوش مصنوعی از ۴ ژانویه در بایننس قابل معامله خواهند بود و چندین جفت معاملاتی از جمله AI/BTC و AI/USDT در دسترس خواهند بود.

هوش مصنوعی Sleepless چیست؟

هوش مصنوعی
هوش مصنوعی Sleepless

هوش مصنوعی Sleepless یک پلتفرم بازی است. هدف آن آوردن نوآوری بی‌سابقه در صنعت بازی با استفاده از هوش مصنوعی و فناوری بلاک چین است.

HIM و HER دو بازی افتتاحیه هستند که توسط Sleepless با هدف ارائه یک تجربه همراهی فراگیر راه‌اندازی شده‌اند. توکن اصلی این پلتفرم به نام AI است. مجموع عرضه توکن‌های AI بالغ بر یک میلیارد است که 70 میلیون برای جوایز Launchpool تعیین شده است.

این توزیع بخشی از استراتژی بایننس برای تشویق مشارکت در پلتفرم جدید بازی است. پیشنهاد منحصربه‌فرد این پلتفرم در استفاده از هوش مصنوعی برای ایجاد تجربه‌های بازی تعاملی و شخصی‌شده‌تر است.

کاربران همچنین این انعطاف را دارند که در هر زمان وجهی را از بین ببرند و بین استخرهای مختلف جابجا کنند. علاوه بر این، بایننس BNB Vault و Locked Products قرار است از لانچ‌پول پشتیبانی کنند و به BNB سهامدار در این محصولات اجازه می‌دهند در لانچ‌پول شرکت کنند و به‌طور خودکار جوایزی کسب کنند.

هوش مصنوعی Sleepless به عنوان یک استودیوی بازی‌سازی پیشگام برجسته است که به طرز ماهرانه‌ای هوش مصنوعی و فناوری بلاک چین را ادغام می کند. این رویکرد نوآورانه آنها را قادر می‌سازد تا یک تجربه بازی احساسی واقعا منحصر به فرد و همه‌جانبه را ارائه دهند که برای طیف متنوعی از گیمرها طراحی شده است.

هدف این رویکرد نوآورانه ارائه تجربه‌ای به بازیکنان است که از نزدیک منعکس‌کننده همراهی عاطفی واقعی است.

شما می‌توانید همین حالا از طریق زبان فارسی به موتور‌های هوش مصنوعی مولد مانند ChatGPT و سرویس متن به عکس لئوناردو دسترسی پیدا کنید. تنها کافی است اپلیکیشن زی‌گپ را دانلود و به راحتی از آن استفاده کنید. همچنین شما می‌توانید نظرات خود را با ما و سایر کاربران در شبکه‌های اجتماعی ما در اینستاگرام و تلگرام به اشتراک بگذارید.

نوید رضایی
نوید رضایی