هوش مصنوعی
یادگیری زبان با هوش مصنوعی

ویرایش متن انگلیسی با هوش مصنوعی زیگپ

سرفصل‌های مقاله

تصحیح رایتینگ با هوش مصنوعی، ویرایش متن انگلیسی با هوش مصنوعی، هوش مصنوعی ویرایش متن انگلیسی، این‌ها تنها نمونه‌هایی از کلیدواژه‌های پراستفاده در گوگل هستند.

بسیاری از کاربران اینترنت اکنون می‌دانند هوش مصنوعی چه قابلیت‌های متنوعی دارد و چگونه می‌توان از آن برای بهبود زبان انگلیسی و حتی ویرایش متون انگلیسی بهره گرفت.

اما کدام هوش مصنوعی ویراستار انگلیسی می‌تواند به بهترین شکل کار شما را انجام دهد؟

اپلیکیشن هوش مصنوعی زیگپ که از موتور ChatGPT بهره می‌برد، یک ابزار هوش مصنوعی عالی برای ویرایش متون انگلیسی و یادگیری زبان از طریق هوش مصنوعی است.

شما با داشتن هوش مصنوعی زیگپ می‌توانید ایرادات متون انگلیسی خود را متوجه شده و آن را به پیشنهاد هوش مصنوعی ویراستار متن خارجی زیگپ اصلاح کنید.

در این مطلب به شما می‌گوییم که چطور از زیگپ برای ویرایش متن انگلیسی با هوش مصنوعی استفاده کنید. با ما همراه باشید.

ویرایش متن انگلیسی با هوش مصنوعی

How to summarize and extract text from PDF with AIچگونه نوشته خود را با هوش مصنوعی ویرایش می‌کنید؟ به لحظه‌ای رسیده‌اید که پیش‌نویس متن شما آماده است و می‌خواهید آن را کامل کنید. اما نگاه‌تان به صفحه خیره شده و احساس می‌کنید ذهن‌تان آمادگی لازم را برای ویرایش متن انگلیسی ندارد.

زیگپ این‌جاست که به شما کمک کند تا با خدمات زیر، به بهبود نوشته شما و رفع ایرادات آن کمک کند.

بررسی رسایی و شفافیت متن

بلافاصله بعد از نوشتن این پرامپت، پیام یا جمله‌ای را که به انگلیسی نوشته‌اید زیر آن کپی-پیست یا تایپ کنید تا زیگپ جمله شما را به لحاظ رسا بودن و شفافیت بررسی کند.

همان‌طور که در تصویر زیر ملاحظه می‌کنید، زیگپ بعد از بررسی جمله، آن را تایید کرده است.

Captureرفع ایرادات دستوری و گرامری از طریق هوش مصنوعی زیگپ

۳خلاصه‌سازی و شفاف‌سازی متن با هوش مصنوعی زیگپ

۲بررسی تناسب لحن متن با نوع مخاطب توسط هوش مصنوعی زیگپ

چنین پرامپتی به کار معلمانی می‌آید که می‌خواهند متنی را متناسب با سطح سواد انگلیسی گروه یا رده سنی خاصی بنویسند. در این پرامپت می‌شود به جای رده سنی “11 تا 13 سال” از جایگزین‌های دیگری هم استفاده کرد. مثلا نوشت:

“مقاله زیر را بررسی کن و ببین سطح انگلیسی آن برای افراد مبتدی مناسب است یا نه. اگر سطح انگلیسی متن بالا بود، لطفا آن را به شکلی که برای افراد مبتدی زبان انگلیسی مناسب باشد بنویس.”

جذاب‌تر کردن متن با اصطلاحات و ضرب‌المثل‌ها از طریق هوش مصنوعی زیگپ

۵این چند نمونه پرامپت برای این بود که ببینید چطور می‌توان ویرایش متن انگلیسی با هوش مصنوعی ممکن است.

در ادامه به چند دسته پرامپت کاربردی برای ویراستاری متن انگلیسی توسط هوش مصنوعی زیگپ اشاره می‌کنیم.

متن  را ساده نگه دار!

دادن یک پرامپت به زیگپ برای متنی که قبلا نوشته‌اید، ساده‌ترین راه برای تعامل با این چت‌بات هوش مصنوعی است. می‌توانید با دادن یکی از پرامپت‌های زیر شروع کنید:

  • لطفا این مقاله را ویرایش کن تا مطمئن شوی که ساختار آن به خوبی خوانده می‌شود. همچنین ازت می‌خواهم که اشتباهات گرامری و املایی متن را بررسی کنی.
  • لطفا این گزارش کسب‌وکار را ویرایش کن و عبارات مناسب‌تری را پیشنهاد بده که این سند را حرفه‌ای تر نشان دهد. اطمینان حاصل کن که هر گونه خطای گرامری و نقطه‌گذاری را در طول مسیر شناسایی کرده‌ای.
  • لطفا این ایمیل گروهی را ویرایش کن. لحن متن را غیر رسمی نگه دارد، اما سعی کن متنش تاثیرگذارتر و متقاعدکننده‌تر باشد.
  • من یک داستان کوتاه نوشته‌ام و می‌خواهم برای بهبود آن متن را ویرایش کنی. مطمئن شو که لحن در تمام طول مدت ثابت می‌ماند و به خوبی جریان دارد.

هنگامی که به زیگپ دستور خود را دادید، باید متنی را که می‌خواهید روی آن کار کند وارد کنید. همچنین می‌توانید با درخواست از ویرایش متن انگلیسی با هوش مصنوعی، هر پاراگراف یا جمله‌ای را که از آن راضی نیستید بازنویسی کنید تا متن شما واضح‌تر شود.

پیشنهادات شایسته بده

همچنین می‌توانید از زیگپ برای ویرایش اسناد و نوشته‌های خود با ارائه طیف وسیعی از پیشنهادات سریع استفاده و سپس با آن‌چه دریافت کرده‌اید بازی کنید. نمونه‌هایی از این دسته پرامپت‌ها عبارتند از:

  • متن زیر را ویرایش و روان بودن آن را بررسی کن.
  • متن زیر را بازنویسی و ویرایش کن و مطمئن شو که متن مسنجم باقی می‌ماند.
  • این متن را با لحن وسبک نوشتاری وب‌سایت Rolling Stone بازنویسی کن.
  • متن زیر را ویرایش و آن را دقیق‌تر کن.
  • لطفا متن زیر را با سبک نوشتاری «ارنست همینگوی» بازنویسی کن.

وارد عمل شو

همچنین می‌توانید از زیگپ بخواهید که «شخصیت» یک نوع نویسنده، مانند یک نویسنده آکادمیک را بپذیرد. این کاربرد برای دانشجویانی که نیاز به تولید و ویرایش مقالات خود دارند، مفید خواهد بود.

فقط توجه داشته باشید که اگر این کار را انجام دهید، هر کاری که چت‌بات هوش مصنوعی انجام می‌دهد (حتی اگر از روی کار شما ویرایش شده باشد) ممکن است توسط موسسه دانشگاهی شما به عنوان سرقت ادبی یا تقلب تشخیص داده شود.

این بدان‌معناست که اگر در مقاله یا پایان‌نامه‌تان از زیگپ کمک گرفته‌اید، باید موارد مورد نظر را ذکر کنید.

  • من یک دانشجوی رشته تربیت بدنی هستم و قرار است یک مقاله تحقیقی درباره فواید ورزش روزانه برای سلامتی جسم و روان انسان بنویسم. لطفا در این مورد تحقیق کن و یک مقاله دانشجویی بنویس که در آن فواید ورزش روزانه برای سلامت جسم و روان انسان به شکل دقیق شرح داده شده باشد.

فکر می‌کنم بعد از پایان این مطلب، با کاربردهای هوش مصنوعی زیگپ در زمینه ویراستاری متن‌های انگلیسی به خوبی آشنا شده باشید.

چه در حال یادگیری زبان باشید، چه در یک شرکت بین‌المللی کار کنید و چه در خارج از کشور مشغول تحصیل باشید، ممکن است در لحظه از شبانه‌روز به یک دستیار هوش مصنوعی احتیاج پیدا کنید که متون انگلیسی شما را ویرایش کند.

هوش مصنوعی زیگپ قابلیت ویراستاری و تولید محتوا به زبان انگلیسی را دارد و می‌توانید به‌ وسیله آن از نوشتن، صحبت کردن و یادگیری انگلیسی برآیید.

مهران
مهران