هوش مصنوعی

یادگیری گرامر انگلیسی با هوش مصنوعی!

سرفصل‌های مقاله
آیا می‌دانستید که می‌توانید از هوش مصنوعی برای کمک به یادگیری زبان انگلیسی استفاده کنید؟ بله، اینکار علمی تخیلی نیست! واقعی است، رایگان است و می‌توانید از امروز با راهنمای ما شروع به استفاده از آن کنید! تازه گرامر انگلیسی با هوش مصنوعی خیلی راحت است.

هوش مصنوعی قبلا چیزی بود که در داستان‌های علمی تخیلی می‌خواندیم، اما به نظر می‌رسد این روزها همه جا وجود دارد. جدیدترین شوق به اینترنت، یک اپلیکیشن سرگرم کننده، اما قدرتمند به نام ChatGPT است که از هوش مصنوعی برای پاسخ به سوالات و دستورات استفاده می‌کند. برخی از مردم فکر می‌کنند که ChatGPT نحوه استفاده ما از اینترنت را تغییر می‌دهد. بعضی هم می‌ترسند به خاطر آن شغل خود را از دست بدهند!

فعلا نیازی نیست نگران این موضوع‌ها باشیم. در عوض، بیایید ببینیم که چگونه ChatGPT می‌تواند ابزار قدرتمندی برای کمک به شما در بهبود زبان انگلیسی باشد. این چت‌بات یادگیری زبان با هوش مصنوعی را خیلی آسان کرده است. در ادامه به این موضوع بیشتر خواهیم پرداخت و نحوه یادگیری گرامر انگلیسی با هوش مصنوعی را با هم مشاهده می‌کنیم.

آموزش گرامر با هوش مصنوعی

اولین چیزی که می‌خواهیم به شما نشان دهیم این است که چگونه ChatGPT می‌تواند به شما در تصحیح گرامر در نوشتارتان کمک کند:

Capture 2

تا اینجا، خیلی خوب است، اما این پیشرفت چندانی نسبت به یک برنامه دستور زبان ساده نیست. پس بیایید ببین کارهای بیشتری هم می‌توانیم انجام دهیم:

Capture۲

حالا همه چیز جالب‌تر می‌شود! می‌توانید از ChatGPT بخواهید که پاراگراف‌ها یا حتی یک صفحه کامل نوشته شما را تصحیح کند و نظر بدهد. مثل این است که یک معلم کار شما را تصحیح کند!

ChatGPT می‌تواند به شما در درک قوانین انگلیسی (یا سایر زبان‌ها) کمک کند. می‌توانید از آن در مورد گرامر یا استفاده از زبان استفاده کنید و پاسخ‌های بسیار بهتری نسبت به موتور‌های جستجو دریافت کنید. همچنین می‌توانید پاسخ‌ها را با ChatGPT برای توضیح بیشتر در میان بگذارید. حالا دیگر قواعد زبان با هوش مصنوعی بسیار آسان شده است.

برای مثال، بسیاری از دانش‌آموزان علاقه‌مند به استفاده از «باید Shall» هستند و وقتی به آنها می‌گوییم که این کلمه قدیمی است، تعجب می‌کنند. ببین پاسخ این سوال ما چیست:

Capture۳

توجه داشته باشید که چگونه هوش مصنوعی توضیح بسیار دقیقی ارائه می‌دهد. به جای پاسخ ساده بله/خیر، برخی از نکات را توضیح می‌دهد. در واقع فکر می‌کنیم بهتر از یک معلم توضیح می‌دهد. شاید باید نگران از دست دادن شغل معلم‌ها هم باشیم!

حالا اینجا یک چیز جالب است. تصور کنید که در حال مطالعه زمان حال کامل هستید (شاید با ChatGPT). اکنون، می‌خواهید چند سؤال برای آزمایش خودتان پیدا کنید. می توانید از ChatGPT بپرسید تا سوالات را برای شما ایجاد کند!

 

Capture 3

البته واقعاً دوست داریم که ChatGPT سوالاتی در مورد ساختار و معنای زمان حال کامل را شامل شود، نه اینکه شما را در مورد نحوه استفاده از آن آزمایش کند. این چیزی است که ما به ندرت در کتاب‌های دستور زبان می‌بینم. به نظر می‌رسد یادگیری گرامر انگلیسی با هوش مصنوعی بسیار راحت شده است.

البته فقط برای یادگیری قواعد زبان با هوش مصنوعی ChatGPT استفاده نکنید. شما در تمامی زمینه‌های آموزش زبان از این چت‌بات می‌توانید استفاده کنید. در ادامه به موارد استفاده دیگر چت‌جی‌بی‌تی نگاهی می‌اندازیم

  • افزایش دایره کلمات انگلیس
  • آماده شدن برای آیلتس
  • تمرین و بهتر شدن در خواندن متون انگلیسی (Reading)
  • تمرین و بهتر شدن در نوشتن متون انگلیسی (Writing)

اما با مشکلاتی که در ایران وجود دارد چطور می‌توان به راحتی از ChatGPT استفاده کرد؟ شاید هم دوست داشته باشید که تمامی این اطلاعات را به زبان فارسی داشته باشید. راه‌حل شما آسان است. زیگپ اولین دستیار هوش مصنوعی ایرانی به شما کمک می‌کند تا به راحتی از ChatGPT استفاده کنید. یادگیری گرامر انگلیسی با هوش مصنوعی توسط زیگپ برای شما از همیشه آسان‌تر خواهد بود.

آموزش گرامر انگلیسی با هوش مصنوعی توسط زیگپ

کار با زیگپ بسیار آسان است. زیگپ مانند تمام ابزارهای هوش مصنوعی مولد، از شما دستور (پرامپت) می‌گیرد و براساس آن دستور به شما پاسخ داده یا درخواست‌تان را انجام می‌دهد.

زیگپ کار را برای شما بسیار آسان کرده است. حالا برای آموزش زبان با هوش مصنوعی تنها کافی است که اپلیکیشن زیگپ را دانلود کنید و مراحل آموزش زبان خود را شروع کنید.

مانند نمونه‌های بالا تنها با وارد کردن پرامپت‌ها خود می‌توانید دستور زبان انگلیسی خود را با هوش مصنوعی قوی‌تر کنید. امکانات دیگری هم در زیگپ مانند تولید محتوا و سرویس تبدیل متن به عکس برای شما فراهم شده است. پس با خیال راحت تمام کارهای خود را به اولین دستیار هوش مصنوعی فارسی بسپارید.

زیگپ را چگونه نصب کنم؟

برای نصب اپلیکیشن زیگپ کافی است به وب‌سایت Zigap.ir مراجعه کرده و زیگپ را روی گوشی اندرویدی خود نصب کنید.

پس از نصب زیگپ، با وارد کردن شماره موبایل‌ خود برای‌تان یک رمز عبور یک‌بار مصرف پیامک خواهد شد و پس از وارد کردن آن رمز، ابزار تولید محتوای هوش مصنوعی فارسی در اختیار شماست. پس تا دیر شده نشده شما هم گرامر انگلیسی با هوش مصنوعی را از طریق زیگپ تجربه کنید.

نوید رضایی
نوید رضایی