هنرهای الهامی با زیگپ

هنرمند شو؛ بهترین پرامپت‌‌ها برای هنرهای الهامی با زیگپ

سرفصل‌های مقاله

پرامپت‌های هوش مصنوعی زیگپ ایجاد تصویر را آسان‌تر می‌کنند، اما انتخاب کلمات مناسب می‌تواند برای کاربران سخت باشد. خلق هنرهای الهامی می‌تواند با این ابزار هوش مصنوعی آسان شود.

برای کمک به به حداکثر رساندن قدرت آن، راهنمای ایجاد پیام‌های مؤثر برای هوش مصنوعی لئوناردو را برای شما تهیه کرده‌ایم.

قبل از اینکه پرامپت‌ها را برای شما مثال بزنیم کمی درباره هوش مصنوعی لئوناردو صحبت کنیم.

هوش مصنوعی لئوناردو چیست؟

هوش مصنوعی

هوش مصنوعی لئوناردو یک پلتفرم پیشرفته برای ایجاد هنرهای پیچیده تولید شده توسط هوش مصنوعی است که سبک های مختلفی را برای کشف گزینه‌های خلاقانه بی‌پایان ارائه می‌دهد.

در هوش مصنوعی لئوناردو، هر مدل هنری تصاویر هوش مصنوعی منحصر به فردی را با سبک خاص خود ایجاد می‌کند. وقتی مدلی را انتخاب می‌کنید، این هوش مصنوعی به شما کمک می‌کند هنری مطابق با سبک آن بسازید. هوش مصنوعی لئوناردو یعنی: به راحتی سبک‌های مختلف را امتحان کنید!

در ساخت عکس‌های سه بعدی واقع گرایانه با درخواست‌هایی برای سبک‌ها و مضامین مختلف مانند پرتره‌ها، موجودات افسانه‌ای و هنرهای الهامی عالی است. می‌توانید دستورات هوش مصنوعی لئوناردو، کلمات کلیدی، سبک‌های هنری، نورپردازی و موارد دیگر را برای مطابقت با دیدگاه خلاقانه‌تان تغییر دهید.

بهترین پرامپت‌‌ها برای هنرهای الهامی

در ادامه بهترین پرامپت‌هایی که برای هنرهای الهامی به آن نیاز خواهید داشت را برای شما به صورت فارسی و انگلیسی می‌آوریم و چند نمونه را به کمک دستیار هوش مصنوعی زیگپ تست می‌کنیم.

  • مناظر روحانی: تصویری مجازی ایجاد کن که با کمک زیبایی روحانی از گیاهان جهانی تحریک شده است. (Ethereal Landscapes: Create a virtual portrayal stimulated with the aid of the ethereal beauty of the herbal global)
  • موجودات افسانه‌ای: یک اثر هنری سورئال طراحی کن که موجودات افسانه‌ای از سراسر جهان را نشان می‌دهد. (Mythical Creatures: Design a surreal artwork proposing legendary creatures from around the world)

حالا ببینیم که زیگپ با این دستور چه تصویری برای شما تولید می‌کند

Capture

  • شکوفه‌های پر جنب و جوش: نقاشی‌های رنگارنگ گل ایجاد کن که شکوه طبیعت را به تصویر می‌کشد. (Vibrant Blooms: Generate colorful and colorful floral paintings that capture the splendor of nature)
  • هنر خیابانی: یک اثر هنری جاده‌ای سبک شده ایجاد کنید که چشم انداز شهر را به شیوه‌ای منحصر به فرد و گیرا به نمایش می‌گذارد. (Street Art: Create a stylized road artwork piece that showcases the city panorama in a unique and captivating manner)
  • آسمان‌های سورئال: یک نقاشی مجازی سورئال ارائه کن که فرصت‌های بی حد و حصر آسمان را نشان می‌دهد. (Surreal Skies: Paint a surreal virtual painting offering the limitless opportunities of the sky)
  • هندسه درخشان: یک اثر هنری ایجاد کن که اشکال هندسی و رنگ‌های پر جنب و جوش را با هم ترکیب می‌کند تا یک قطعه زیبا ایجاد کند. (Glowing Geometry: Generate an artwork that mixes geometric shapes and vibrant colorations to create a beautiful piece)

یکبار دیگر به زیگپ می‌رویم و دستور بالا را برای تولید تصویر به آن می‌دهیم، ببین که چه هنرهای الهامی در آن نهفته خواهد بود

هنرهای الهامی

  • خشم طبیعت: یک اثر هنری دراماتیک ایجاد کنید که الکتریسیته ساکن و شکوه و جلال عناصر طبیعت را به نمایش می‌گذارد. (Nature’s Fury: Create a dramatic artwork that showcases the uncooked electricity and splendor of nature’s elements)
  • درختان تکنو: یک اثر هنری آینده‌نگر و الهام‌گرفته از فناوری طراحی کنید که الوار و اندام‌های آن‌ها را به‌عنوان انجمن‌های مداری ارائه می‌دهد. (Techno Trees: Design a futuristic and techno-inspired artwork providing timber and their limbs as circuit forums)
  • افق‌های انتزاعی”: یک اثر هنری ایجاد کن که امکانات بی‌حد و حصر خط افق را به تصویر می‌کشد. (Abstract Horizons: Generate a summary artwork that depicts the limitless possibilities of the horizon line)
  • موجودات خارق‌العاده: یک نقاشی دیجیتالی ایجاد کن که موجودات خارق العاده‌ای را از اساطیر، فولکلور یا تخیل تو ارائه می‌کند. (Fantastical Beings: Create a digital painting presenting fantastical beings from mythology, folklore, or your imagination)

Capture 2

شما هم همین حالا می‌توانید از هوش مصنوعی مولد با زبان فارسی استفاده کنید. زیگپ اولین دستیار هوش مصنوعی مولد ایرانی است. پس تا دیر شده نشده شما هم اپلیکیشن زیگپ را دانلود کنید و وارد دنیای هوش مصنوعی شوید. در ضمن با زیگپ می‌توانید به آسانی و با زبان فارسی از ChatGPT و سرویس تبدیل متن به تصویر لئوناردو استفاده کنید.

نوید رضایی
نوید رضایی