پشتیبانی رسمی ChatGPT

پشتیبانی رسمی ChatGPT از دانشگاه‌ها و سازمان‌های غیرانتفاعی

سرفصل‌های مقاله

OpenAI پشتیبانی رسمی ChatGPT را برای دانشگاه‌ها و سازمان‌های غیرانتفاعی راه‌اندازی می‌کند. این شرکت تمام مراحل را انجام می‌دهد تا اطمینان حاصل کند که همه از خدمات چت جی بی تی استفاده می‌کنند.

شرکت هوش مصنوعی OpenAI یک ابتکار جدید را برای گسترش خدمات ChatGPT این شرکت به دانشگاه‌ها و سازمان‌های غیرانتفاعی راه اندازی کرده است. اولین راه خدمات جدید “ChatGPT Edu” است، نسخه ای از مدل زبان بزرگ هوش مصنوعی که برای دانشگاه‌ها ساخته شده است که به طور خاص برای استفاده توسط دانشجویان، اساتید، محققان و در عملیات دانشگاه طراحی شده است.

استفاده از ChatGPT در دانشگاه‌ها و سازمان‌های غیرانتفاعی

ChatGPT در دانشگاه‌ها و سازمان‌های غیرانتفاعی

طبق گفته OpenAI، پیشنهاد جدید “شامل امنیت و کنترل در سطح سازمانی است و برای موسسات آموزشی مقرون به صرفه است.”

یک پست وبلاگ شرکت چندین مورد استفاده فعلی را برای ChatGPT در سطح دانشگاه نشان داد. مؤسساتی که از این سرویس استفاده می‌کنند عبارتند از: آکسفورد، وارتون، دانشگاه تگزاس در آستین، دانشگاه ایالتی آریزونا و دانشگاه کلمبیا.

به عنوان مثال، محققان در کلمبیا از چت جی بی تی برای توسعه استراتژی‌های مداخله‌ای برای جلوگیری از مصرف بیش از حد دارو استفاده می‌کنند. در همین حال، یک استادیار در ایالت آریزونا سرویسی که به دانش‌آموزان زبان آلمانی اجازه می‌دهد مهارت‌های زبانی خود را به شیوه‌ای مکالمه در زمان خود تمرین کنند، «GPT Buddy» را ایجاد کرده است.

طبق پست وبلاگ، کایل بوون، معاون CIO در دانشگاه ایالتی آریزونا، نسبت به ابتکار ChatGPT Edu خوش‌بین بود:

ادغام فناوری OpenAI در چارچوب‌های آموزشی و عملیاتی ما، تحول در ASU را تسریع می‌کند. ما در سراسر جامعه خود برای مهار این ابزارها همکاری می‌کنیم و یادگیری‌های خود را به عنوان یک مدل مقیاس پذیر برای سایر موسسات گسترش می‌دهیم.

OpenAI همچنین ابتکاری را با هدف ارائه ابزارها و پشتیبانی بیشتر برای سازمان‌های غیرانتفاعی و همچنین کاهش هزینه‌ها برای استفاده از ChatGPT راه اندازی کرد.

سازمان‌های غیرانتفاعی که برای این سرویس ثبت‌نام می‌کنند، اکنون می‌توانند با هزینه تخفیف 20 دلاری به ازای هر کاربر در هر ماه به سرویس ChatGPT Team دسترسی داشته باشند و 50 درصد تخفیف بالقوه برای «سازمان‌های غیرانتفاعی بزرگتر آماده برای استقرار در مقیاس بزرگ» داشته باشند.

هر دو ChatGPT Edu و ChatGPT برای سازمان‌های غیرانتفاعی با دسترسی به آخرین مدل‌ها، از جمله GPT-4o و همچنین خدمات و ویژگی‌هایی از جمله تولید تصویر، فضاهای کاری مشترک و GPT‌های سفارشی ارائه می‌شوند.

در اخبار مرتبط، OpenAI اخیراً مدل GPT-4o خود را در دسترس کاربران بدون پرداخت (گزینه رایگان برای استفاده از ChatGPT) قرار داده است. این به کاربران این ردیف امکان می‌دهد به جستجو و بارگیری GPTهای سفارشی، تولید تصاویر از جمله نمودارها و نمودارها، آپلود فایل‌ها و یکپارچه‌سازی پاسخ‌های وب دسترسی داشته باشند. کاربران همچنان برای ایجاد GPT‌های سفارشی خود و اجتناب از محدودیت پیام در مدل GPT-4o، باید در یک مدل پولی مشترک شوند.

شما هم همین حالا می‌توانید از هوش مصنوعی مولد با زبان فارسی استفاده کنید. زیگپ اولین دستیار هوش مصنوعی مولد ایرانی است. پس تا دیر شده نشده شما هم اپلیکیشن زیگپ را دانلود کنید و وارد دنیای هوش مصنوعی شوید. در ضمن با زیگپ می‌توانید به آسانی و با زبان فارسی از ChatGPT و سرویس تبدیل متن به تصویر لئوناردو استفاده کنید.

منبع : کوین‌تلگراف

نوید رضایی
نوید رضایی