هوش مصنوعی Copy.ai

با هوش مصنوعی Copy.ai محتوای حرفه‌ای بنویسید

سرفصل‌های مقاله

به عنوان یک سازنده محتوا، ممکن است مواقعی برای ایجاد یک عنوان خوب، طرح کلی پست وبلاگ یا تبلیغ رسانه‌های اجتماعی به کمک نیاز داشته باشید. هوش مصنوعی Copy.ai از پردازش زبان طبیعی و یادگیری ماشین برای تولید محتوای نوشتاری مانند کپی بازاریابی، توضیحات محصول و پست‌های رسانه‌های اجتماعی استفاده می‌کند.

به لطف انقلاب هوش مصنوعی (AI)، ابزارهای نوشتن هوش مصنوعی متعددی در دسترس هستند تا به شما کمک کنند نحوه تولید محتوا را ساده کنید. در این پست، ما شما را باهوش مصنوعی Copy AI آشنا می‌کنیم، نحوه استفاده از آن را توضیح می‌دهیم و نکاتی عالی برای استفاده مؤثر ارائه می‌دهیم.

هوش مصنوعی Copy.ai چیست؟

هوش مصنوعی Copy.ai

Copy AI یک ابزار نوشتن هوش مصنوعی است که از یادگیری ماشینی برای تولید انواع مختلف محتوا از جمله سرفصل‌های وبلاگ، ایمیل‌ها، محتوای شبکه‌های اجتماعی، کپی وب و غیره استفاده می‌کند. هوش مصنوعی Copy.ai که بر روی مدل زبان بزرگ GPT-3 (LLM) ساخته شده است، برای کمک به کاربران در فرآیند کپی‌نویسی طراحی شده است. این ابزارها و چارچوب‌های نوشتاری مختلفی را برای کمک به شروع کار شما ارائه می‌دهد، به بیش از 25 زبان در دسترس است و ابزاری عالی برای مبتدیان برای آشنایی با هوش مصنوعی مولد است.

Copy AI یکی از ساده‌ترین برنامه‌های هوش مصنوعی مولد برای استفاده است. با یک رابط کاربری ساده و ابزارهای عالی می‌توانید به راحتی برای هر چیزی که دوست دارید محتوا تولید کنید.

بررسی ویژگی‌های هوش مصنوعی Copy AI

Copy AI ابزارهای زیادی دارد که به شما کمک می‌کند یک نسخه موثر برای وب‌سایت، وبلاگ یا حساب رسانه‌های اجتماعی خود ایجاد کنید. تولید محتوا با Copy ai آسان‌تر چیزی است که فکرش را می‌کنید. بیایید به همه چیزهایی که هنگام استفاده از هوش مصنوعی Copy.ai انتظار دارید نگاه کنیم.

بهترین ویژگی سایت هوش مصنوعی Copy ai تعداد قالب‌هایی است که می‌توانید انتخاب کنید. می‌توانید پست‌های وبلاگ، سرفصل‌ها یا یک پاراگراف واحد ایجاد کنید. به کمک کمی در مورد توضیحات محصول نیاز دارید؟ نگران نباشید. این برنامه می‌تواند این کار را انجام دهد. قالب‌های اضافی شامل کپی تبلیغات دیجیتال، محتوای رسانه‌های اجتماعی، سرفصل‌های فیسبوک و قالب‌های مختلف ایمیل انتقالی است.

پشتیبانی چند زبانه

آیا نیاز به ایجاد کپی به زبانی غیر از انگلیسی دارید؟ خوشحال خواهید شد که بدانید هوش مصنوعی Copy ai به بیش از 25 زبان از جمله چینی، فرانسوی، اسپانیایی و غیره در دسترس است. این ابزار برای بازاریابان و صاحبان سایت با مشاغل بین‌المللی که نیاز به دستیابی به مخاطبان بیشتری دارند عالی است.

جستجوگر سرقت ادبی داخلی

هوش مصنوعی Copy.ai شامل یک بررسی کننده سرقت ادبی، مشابه Grammarly است که به شما امکان می‌دهد محتوای نوشته شده را دوباره بررسی کنید. این یک ابزار عالی برای کسانی است که نویسندگان وبلاگ و سازندگان محتوا را استخدام می‌کنند و می‌خواهند بتوانند کار خود را از نظر اصالت بررسی کنند. برای استفاده از این ویژگی باید برای یک مجوز پریمیوم ثبت نام کنید.

پایگاه اطلاعاتی

Infobase

اگر نیاز به ذخیره اطلاعات مهم دارید، مانند جزئیات شرکت، بیانیه ماموریت یا متن مهم دیگر، آن را برای استفاده مجدد در پایگاه اطلاعات ذخیره کنید. نکته مهم در مورد Infobase این است که از محتوای شما به جای منابع عمومی استفاده می‌کند.

کاربران می‌توانند عناصری را به پایگاه اطلاعاتی خود اضافه کنند، یک برچسب اختصاص دهند، سپس زمانی که می‌خواهند به آن در محتوای تولید شده ارجاع دهند، آن برچسب را فراخوانی کنند. این یک راه عالی برای استفاده مجدد از اطلاعات مهم در محتوای خود بدون تایپ دستی هر زمان که می‌خواهید از آن استفاده کنید است.

مزایای کلیدی Copy ai

هوش مصنوعی Copy.ai ابزاری عالی برای بازاریابان، فریلنسرها و صاحبان مشاغل است. استفاده از آن چندین مزیت کلیدی برای ایجاد محتوای عالی دارد، از جمله کوتاه کردن زمان لازم برای ایجاد پست یا سایر محتواها، سهولت استفاده و تعداد قالب‌های موجود.

فرآیند نوشتن را ساده کنید

اول از همه، کپی رایترهای هوش مصنوعی می‌توانند صرفه جویی زیادی در زمان داشته باشند. هر کسی که با نوشتن محتوا آشنایی دارد می‌تواند به شما بگوید که این فرآیند زمان می‌برد. شما باید در مورد یک موضوع تحقیق کنید، یک طرح کلی تدوین کنید، محتوای خود را بنویسید، آن را اصلاح کنید، و آن را از نظر اشتباهات گرامری، سرقت ادبی، و اثربخشی از جمله مراحل دیگر بررسی کنید. ابزار نوشتن هوش مصنوعی می‌تواند با ساده کردن فرآیند نوشتن در زمان و تلاش صرفه‌جویی کند.

مناسب برای مبتدیان

استفاده از Copy AI بسیار آسان است. این برنامه با رابط کاربری ساده ساخته شده است، بنابراین حتی جدیدترین کاربر هوش مصنوعی می‌تواند ابزارها و گزینه‌های موجود را درک کند. به علاوه، دارای یک ویرایشگر متن خوب است که به کاربران اجازه می‌دهد محتوای تولید شده را در صورت نیاز ویرایش و سفارشی کنند.

گزینه‌های بی‌پایان برای تولید محتوا

هوش مصنوعی Copy.ai حاوی بیش از 90 قالب و ابزار محتوا است که رقیب سایر ابزارهای نوشتن هوش مصنوعی است. کپی فروش، تبلیغات دیجیتال، توضیحات محصول تجارت الکترونیک و موارد دیگر را تولید می‌کند. همچنین می‌توانید از آن به عنوان یک ابزار کپی‌نویسی آزاد برای ایجاد محتوای طولانی، پست‌های وبلاگ و موارد دیگر استفاده کنید.

از دیگر ابزارهای نوشتن هوش مصنوعی متمایز است زیرا می‌توانید جزئیات بیشتری را اضافه کنید تا به درک آنچه می‌خواهید کمک کند. با استفاده از ابزار freestyle، می‌توانید نوع محتوای مورد نظر خود را تعریف کنید، نکات اصلی را اضافه کنید و لحن نوشتن را انتخاب کنید. یکی دیگر از کاربردهای عالی آن ایجاد یک تحلیل رقیب است که برای تعیین اینکه چگونه می‌توانید رویکرد خود را بر اساس آنچه رقبای مستقیم انجام می‌دهند، تغییر دهید مفید است.

جمع‌بندی

اگر به دنبال ایجاد محتوای با کارایی بالا و سئو پسند برای وب‌سایت، وبلاگ یا رسانه‌های اجتماعی خود هستید، Copy AI می‌تواند ابزاری عالی برای استفاده باشد. همانطور که گفته شد، این به معنای جایگزینی نوشتن نیست، بلکه ابزاری برای ایجاد ایده است. این ابزار به شما امکان می‌دهد ایده بگیرید، پاراگراف‌ها و سرفصل‌های پست وبلاگ را توسعه دهید و موارد دیگر.

استفاده صحیح از آن می‌تواند در کسری از زمانی که برای انجام آن به تنهایی نیاز است، محتوای جدیدی ایجاد کند. بهترین بخش این است که Copy AI یک ردیف رایگان ارائه می‌دهد که به شما امکان می‌دهد تا 2000 کلمه در ماه تولید کنید، پروژه‌های نامحدود ایجاد کنید، و بیش از 90 الگو را برای شروع به کار ارائه می‌دهد. بنابراین، اگر می‌خواهید در زمان و تلاش خود صرفه‌جویی کنید، هوش مصنوعی Copy.ai یک راه عالی برای ارتقاء بازی کپی رایتینگ خود به سطح بعدی است.

نوید رضایی
نوید رضایی