زیگپ

نسخه 1.3.1 زیگپ منتشر شد

سرفصل‌های مقاله

نرم افزار کاربردی زیگپ، دستیار هوش مصنوعی متصل به پرطرفدارترین سرویس هوش مصنوعی یعنی Chatgpt و لئوناردو ابزار تولید تصویر از متن در جدیدترین به‌روزرسانی خود به کاربرانش گوش فرا داد. 

هوشمند‌تر، به‌روزتر

در نسخه ۱.۳.۱ اپلیکیشن کاربردی زیگپ سعی شده است تا بتوانیم آنچه نیاز شماست را برطرف کنیم. در این نسخه شاهد، امکان انتخاب یک یا چندگانه پیام‌ها، امکان ایجاد گفتگوی جدید و بهبود رابط کاربری و … در زیگپ بوده‌ایم.

ایجاد یک تجربه خوب از سوی زیگپ برای شما اولویت ما شناخته می‌شود. در نظرات کافه بازار تعدادی از شما درخواست حذف تاریخچه را داده بودید که این مورد به اپلیکشین زیگپ اضافه شد. در به روز رسانی اخیر شما میتوانید از فیچر امکان حذف تاریخچه پیام‌ها استفاده کنید.

 

2023 10 10 11 42 45

یکی از مهم‌ترین آپدیت‌های این نسخه ایجاد یک گفتگوی جدید است. در تعدادی از نظرسنجی ها این مورد را هم به سمع ما رسانده بودید که می‌خواهید گفت و گویی نو با هوش مصنوعی داشته باشید و گفت و گوهای پیشین در نتایج تاثیری نداشته باشد. 

1507 copy

شما می‌توانید همین حالا از طریق زبان فارسی به موتور‌های هوش مصنوعی مولد مانند ChatGPT و سرویس متن به عکس لئوناردو دسترسی پیدا کنید. تنها کافی است اپلیکیشن زیگپ را از طریق بازار ، مایکت و یا دانلود مستقیم به‌روزرسانی کرده و به راحتی از آن استفاده کنید. همچنین شما می‌توانید نظرات خود را با ما و سایر کاربران در شبکه‌های اجتماعی ما در اینستاگرام و تلگرام به اشتراک بگذارید.

 

 

نیکان نظری
نیکان نظری
من نیکان نظری هستم. مترجمم، علاقه به دنیای تکنولوژی دارم و تلاش می‌کنم محتوای جذاب براتون پیدا کنم.:) شبکه‌های اجتماعی فعالی هم دارم کافیه اسم من رو گوگل کنید