هوش مصنوعی

۱۰ ابزار هوش مصنوعی برای سرعت بخشیدن به کار شما

سرفصل‌های مقاله

استفاده از هوش مصنوعی روز به روز بیشتر می‌شود و کاربردهای جدیدی هم هرروز به آن اضافه می‌شود. شاید در ابتدا استفاده از ابزار هوش مصنوعی بیشتر برای سرگرمی بوده اما شما اکنون می‌توانید برای سرعت بخشیدن به کارهای روزمره هم از آن استفاده کنید.

شاید ChatGPT آشناترین گزینه برای کاربران باشه ولی ابزار هوش مصنوعی زیادی وجود دارد که شما از آنها خبر ندارید که می‌توانند در انجام کارهایتان بسیار مفید باشند.

۱۰ ابزار هوش مصنوعی کاربردی

ابزار هوش مصنوعی
۱۰ ابزار هوش مصنوعی کاربردی

Motion

Motion ابزار جدیدی است که از هوش مصنوعی برای ایجاد برنامه‌های روزانه استفاده می‌کند و جلسات، وظایف و پروژه‌های شما را دسته‌بندی می‌کند. با دردسرهای برنامه‌ریزی خداحافظی کنید و به زندگی آسان‌تر سلام کنید.

Notion

هدف Notion افزایش پایگاه کاربران خود از طریق استفاده از فناوری پیشرفته هوش مصنوعی است. Notion AI، یک ابزار هوش مصنوعی مولد قوی است که به کاربران در کارهایی مانند خلاصه کردن یادداشت‌ها، شناسایی موارد برجسته در جلسات، و ایجاد و اصلاح متن کمک می‌کند. مفهوم هوش مصنوعی با خودکار کردن کارهای خسته کننده، ارائه پیشنهادات و الگوها به کاربران، گردش کار را ساده می‌کند و در نهایت تجربه کاربر را ساده و بهبود می‌بخشد.

AdCreative.ai

تبلیغات و رسیدگی به شبکه‌های اجتماعی خود را با AdCreative.ai می‌توانید تقویت کنید. با ساعت‌ها کار خداحافظی کنید و به پست‌های تبلیغاتی و رسانه‌های اجتماعی که در عرض چند ثانیه ایجاد می‌شوند، سلام کنید. شما با استفاده از AdCreative.ai درصد موفقیت خود را افزایش داده و در مقابل مقداری بسیار کمتری برای آن زمان بگذارید.

Otter AI

هوش مصنوعی، Otter.AI به کاربران اجازه می‌دهد تا یادداشت‌های جلسه را رونویسی کنند. البته این ویژگی قابل اشتراک‌گذاری، جستجو، و ایمن است. با Otter دستیار جلسه‌ای دریافت می‌کنید که صدا را ضبط می‌کند، یادداشت را می‌نویسد، اسلایدها را به طور خودکار می‌گیرد و خلاصه تولید می‌کند.

Aragon

با آراگون بدون هیچ زحمتی هد شات‌های حرفه‌ای بگیرید. فناوری برای ایجاد عکس‌های با کیفیت بالا از خودتان را با Aragon در چند ثانیه کسب کنید. از دردسر رزرو آتلیه عکاسی یا لباس پوشیدن صرف نظر کنید. زیرا عکس‌های خود را به سرعت می‌توانید ویرایش و روتوش کنید. در حال حاضر می‌توانید 40 عکس HD دریافت کنید.

Parsio (OCR + AI chat)

استخراج داده‌های خود را با تجزیه کننده اسناد مبتنی بر هوش مصنوعی Parsio انجام دهید. فرآیند استخراج داده‌های خود را با این تجزیه‌کننده PDF با هوش مصنوعی ارتقا دهید. با ورود دستی داده‌ها خداحافظی کنید و به استخراج خودکار و بدون دردسر داده با این فناوری پیشرفته وارد شوید.

Timely

Timely یک برنامه ردیابی زمان است که به تیم‌ها کمک می‌کند گزارش‌های دقیقی را برای ساعات کار مشتری، پروژه و کارمندان خود ارسال کنند. این برنامه زمان کار هر یک از اعضای تیم در هر نرم افزار وب و دسکتاپ را ساده می‌کند. Timely به طور خودکار گزارش روزانه دقیقی از زمان صرف شده شما برای کارهایی مانند تهیه پیش نویس اسناد، شرکت در جلسات، ارسال ایمیل، مرور وب و برقراری تماس‌های ویدیویی را ذخیره می‌کند.

Spline AI

Spline AI یک ابزار طراحی سه بعدی مبتنی بر هوش مصنوعی (AI) است که به کاربران امکان می‌دهد مدل‌ها، انیمیشن‌ها و اشیا سه بعدی خود را بسازند. کاربران می‌توانند از قدرت هوش مصنوعی برای تولید سریع و آسان آیتم‌ها و صحنه‌ها با تعریف آنچه می‌خواهند بسازند، استفاده کنند. Spline AI ابزاری به نام AI Textures دارد که ممکن است برای ساختن بافت‌های یکپارچه برای اشیا بر اساس ورودی کاربر استفاده شود.

Fireflies.ai

Fireflies.ai یک پلتفرم هوشمند مکالمه و یادداشت برداری است که توسط هوش مصنوعی هدایت می‌شود. این برنامه ضبط، رونویسی، جستجو و تجزیه و تحلیل مکالمات گفتاری را برای کاربران آسان می‌کند. همچنین به کاربران امکان می‌دهد جلسات را ضبط کنند، مطالب نامربوط را فیلتر کنند و رونوشت‌های فوری از مهمترین بحث‌ها را ارائه دهند.

Momen

Momen پلتفرمی است که نیاز به ابزار کدنویسی برای ایجاد اپلیکیشن‌های تحت وب را از بین می‌برد. با استفاده از این رابط بصری، حتی پیچیده‌ترین برنامه‌ها را می‌توان با حداقل زمان ساخت. Momen با ویژگی‌هایی مانند یکپارچگی و بهینه‌سازی موتور جستجو (SEO)، ابزاری قدرتمند برای ایجاد برنامه‌های کاربردی در سطح سازمانی است.

بهترین ابزار هوش مصنوعی ایرانی

دستیار هوش مصنوعی ایرانی Zigap با پشتیبانی همزمان از زبان‌های انگلیسی و فارسی، به کاربران در تولید محتوای با هوش مصنوعی به فارسی، انگلیسی و یا هر زبان دیگری، یادگیری و آموزش، حل مسائل و رفع اشکالات کمک می‌کند.

با استفاده از اپلیکیشن زیگپ می‌توان آموخت، سرگرم شد، محتوای جدی تولید کرد و در زمینه کار و امور روزمره از آن کمک گرفت. زیگپ با اتصال به موتور هوش مصنوعی ChatGPT و لئوناردو در حال حاضر و سایر دستیارهای هوش مصنوعی در آینده نزدیک، می‌خواهد تجربه‌ای آسان و خوشایند از هم‌زیستی با هوش مصنوعی را برای کاربران ایرانی فراهم کند.

نوید رضایی
نوید رضایی