حذف بک‌گراند تصویر

5 ابزار هوش مصنوعی برای حذف بک‌گراند تصویر

سرفصل‌های مقاله

یک ابزار یا سایت رایگان حذف بک‌گراند عکس برای ایجاد تصاویر حرفه‌ای و با کیفیت برای کسب‌وکار شما، چه برای وب‌سایت یا کمپین‌های رسانه‌های اجتماعی، ضروری است.

حذف پس‌زمینه تصویر مزایای زیادی دارد، از جمله ادغام آسان در کانال‌های فروش، بهبود بهینه‌سازی تصویر برای سئو و افزایش توجه به محصول شما. اما شما باید یاد بگیرید که چطور بتوانید حذف پس زمینه عکس هوشمند را خودتان انجام دهید.

در این مطلب می‌خواهیم درباره ابزارهای هوش مصنوعی حذف بک‌گراند تصویر صحبت و بهترین ابزارها را به شما معرفی کنیم.

با داشتن یک ابزار هوش مصنوعی خوب، حذف بک‌گراند عکس با کیفیت بالا و حذف پس‌زمینه عکس با گوشی به راحتی برای شما میسر خواهد بود.

حذف بک‌گراند تصویر چیست؟

حذف بک‌گراند تصویر

حذف پس زمینه برای عکس‌ها فرایندی است که متخصصان در صنایع مختلف مانند تبلیغات، تجارت الکترونیک و بازاریابی به طور مرتب از آن استفاده می‌کنند. استفاده از تصاویر با پس‌زمینه حذف شده تقریبا نامحدود است – از تصاویر شبکه‌های اجتماعی و وب‌سایت‌ها برای برندها گرفته تا کارت‌های تبریک تولد و هر چیز دیگری.

امروزه حذف پس‌زمینه تصویر برای بسیاری از متخصصان یک مهارت ضروری است. مدیران رسانه، توسعه‌دهندگان و فروشندگان خودرو از جمله متخصصانی هستند که وظیفه آن‌ها حذف پس زمینه از یک تصویر است. حذف پس‌زمینه برای بسیاری از کسانی که می‌خواهند مجموعه‌های عکس را آزمایش کنند نیز ضروری است.

امروزه تغییر پس زمینه عکس با هوش مصنوعی کار چندان دشواری نیست و ابزارهای رایگان زیادی برای حذف بک‌گراند تصویر وجود دارد.

بهترین ابزارهای هوش مصنوعی حذف پس‌زمینه تصویر

آیا در حال بررسی راه‌هایی برای موثرتر کردن بازاریابی محصول آنلاین خود هستید؟ یا سعی می‌کنید ملکی را بفروشید یا میم‌ها و کارت‌های تبریک بسازید که دوستان‌تان را بخندانید؟

 اگر به هر یک از این سؤالات پاسخ مثبت داده‌اید، حتما می‌دانید که حذف پس‌زمینه تصویر و ابزاری که بتواند این کار را برای انسان انجام دهد چه نعمت بزرگی است.

هنگامی که می‌خواهید یک شخص یا شی را از یک عکس حذف کنید و آن را در عکس دیگری بچسبانید، روش های مختلفی برای حذف شفاف پس زمینه تصویر وجود دارد.

در این راهنمای جامع با بهترین ابزارهای حذف هوشمند پس‌زمینه تصویر آشنا خواهید شد.

Erase.Bg

در دسترس‌ترین ابزار برای حذف بک‌گراند تصویر، Erase.Bg است.

Erase.bg یک ابزار مبتنی بر ابر است که می‌تواند به سرعت و به راحتی پس‌زمینه تصاویر را تنها با چند کلیک حذف کند. برای استفاده از آن، تصویری را آپلود کنید یا آن را روی صفحه بکشید و رها کنید و پس‌زمینه را به‌طور خودکار حذف کنید.

آیا به دنبال حذف پس زمینه از یک تصویر بدون هیچ زحمتی هستید؟ Erase.bg این‌جاست تا به شما کمک کند! برای استفاده از آن کافی است این مراحل ساده را دنبال کنید:

مرحله 1: بر روی آپلود تصویر کلیک کنید یا تصویر خود را در صفحه بکشید و رها کنید.

مرحله دو: مرورگر یک پنجره جدید باز می‌کند و اجازه می‌دهد تا پس‌زمینه حذف شود. هوش مصنوعی bg تا زمانی که تصویری با پس‌زمینه حذف شده داشته باشید، جادوی خود را انجام می‌دهد.

مرحله سه: برای تنظیم دقیق تصویر، روی Edit>Erase/Restore کلیک کنید.

مرحله  چهار: تصویر را با یکی از پس‌زمینه‌های موجود جایگزین کنید یا آن را به صورت ترنس‌پلنت باقی بگذارید.

مرحله پنج: عکس را دانلود کنید.

و به همین سادگی کار تمام است! با Erase.bg، حذف پس زمینه از تصاویر همیشه فرایندی جالب و چالش‌برانگیز است.

imagga.com

فناوری تشخیص تصویر تعداد بسیاری از صنایع را تغییر می‌دهد و زندگی را برای مصرف‌کنندگان آسان‌تر می‌کند. با استفاده از این فناوری، پاک کردن پس‌زمینه و برش اشیاء از روی عکس‌ها به صورت دستی اکنون راهی موزه‌های تاریخ شده.

حالا یک API مبتنی بر هوش مصنوعی به صورت آنلاین و در کسری از دقیقه می‌تواند برای ویرایش عکس‌ها و حذف پس‌زمینه به شما کمک کند.

انجام این کار با imagga.com آسان است. مراحل استفاده از این ابزار ساده، و به شکل زیر است:

مرحله یک: تصویری که قصد ویرایشش را دارید آپلود کنید.

مرحله دو: شیء یا شخص مورد نظر را روی تصویر انتخاب کنید.

مرحله سه: یکی از فرایندهای راه حل برچسب‌گذاری تصویر را انتخاب کنید.

مرحله چهار: دستورالعمل های imagga.com را دنبال کنید و از تصویر تازه ویرایش شده خود لذت ببرید!

Pixelmator Pro

جدیدترین به‌روزرسانی Pixelmator Pro حذف پس‌زمینه با استفاده از هوش مصنوعی را معرفی می‌کند، و ایجاد تصاویری با ظاهر حرفه‌ای را آسان‌تر می‌کند، که شامل برخی ویژگی‌های جدید خارق‌العاده با استفاده از هوش مصنوعی است.

با این به‌روزرسانی، می‌توانید پس‌زمینه‌های تصاویر را به‌طور خودکار حذف، موضوعات را انتخاب و از ابزار جدید Select and Mask استفاده کنید.

پاک‌کننده بک‌گراند جادویی

این جدیدترین به‌روزرسانی به شما امکان می‌دهد به سرعت و به راحتی پس‌زمینه هر تصویر را با چند کلیک حذف کنید. یک شبکه عصبی کانولوشن هوش مصنوعی آموزش داده شده تا به طور خودکار سوژه را در هر تصویری پیدا و پس‌زمینه آن را برای شما حذف کند.

همه این‌ها احتمالا توسط مجموعه‌ای از الگوریتم‌های یادگیری ماشینی ایجاد شده است که در طول یک سال اخیر روی توسعه آن کار شده. سه الگوریتم مختلف در این ابزار وجود دارد: یکی برای تشخیص سوژه‌ها در تصاویر، یکی برای اصلاح لبه‌های انتخابی، و دیگری برای تمیز کردن رنگ‌ها در لبه‌های اشیا.

مراحل استفاده از Pixelmator Pro به این شکل است:

مرحله یک: انتخاب تصویر.

مرحله دو: انتخاب شی‌ء یا سوژه در تصویر.

مرحله سه: روتوش حاشیه‌های تصویر.

مرحله چهار: پاک کردن رنگ لبه‌های سوژه.

مرحله پنج: ذخیره کردن عکس.

Zyro

هنگام ایجاد یک وب‌سایت، مهم است که در نظر داشته باشید که چه نوع پس‌زمینه‌ای برای تصاویر شما مناسب‌تر است. ممکن است متوجه شوید که یک پس‌زمینه رنگی یا شفاف باعث می‌شود تصاویر یا عکس‌های محصول شما بهتر از پس‌زمینه تصویر اصلی به نظر برسند. دلیل آن این است که سوژه‌های تصویر شما در پس‌زمینه رنگی یا شفاف با وضوح بیشتری مشخص می‌شوند.

حذف پس‌زمینه با هوش مصنوعی Zyro ما به شما کمک می‌کند تنها در چند عکس‌های باکیفیتی داشته باشید.

Zyro ایجاد یک پس‌زمینه شفاف را بیشتر از همیشه در دسترس قرار می‌دهد و تنها کاری که باید انجام دهید این است که روی “آپلود تصویر” کلیک کنید. مسلما استفاده از ابزار ساده است و نتایج چشم‌گیری ایجاد می‌کند. اما ممکن است متوجه نباشید که برخی از فناوری‌های هوشمند در پشت صحنه این ابزار چطور کار می‌کنند.

هنگامی که تصویری را آپلود می‌کنید، الگوریتم‌های تخصصی پیشرفته بینایی کامپیوتری Zyro به طور خودکار موضوع تصویر شما را شناسایی می‌کنند. این به ابزار اجازه می‌دهد تا محتوای پس‌زمینه را حذف و در عین حال موضوع اصلی آن را حفظ کند. 

مراحل استفاده از هوش مصنوعی حذف بک‌گراند Zyro به این شرح است:

مرحله یک: آپلود عکس.

مرحله دو: آنالیز تصویر شما توسط ابزار.

مرحله: کلیک کردن برای حذف پس‌زمینه تصویر.

مرحله چهار: دانلود تصویر آماده‌شده.

Removal.AI

Removal.ai یک ابزار قدرتمند برای حذف خودکار پس‌زمینه از عکس‌هاست. به لطف قدرت هوش مصنوعی، برش تصاویر با این ابزار تنها چند ثانیه طول می‌کشد. این ابزار بهترین ابزار رایگان برای ایجاد پس‌زمینه شفاف برای تصاویر محصول، پوسترها و بنرها در بازار است. با Removal.AI، می‌توانید تصاویر با کیفیت بالا را سریع و کارآمد ایجاد کنید.

مراحل استفاده از این ابزار هوش مصنوعی برای حذف بک‌گراند بسیار ساده است:

مرحله یک: آپلود تصویر.

مرحله دو: چند ثانیه صبر.

مرحله سه: دانلود خروجی کار.

هوش مصنوعی فارسی

حال با 5 ابزار رایگان و بسیار کارآمد حذف پس‌زمینه تصویر با هوش مصنوعی آشنا شده‌اید. اگر از کار با هوش مصنوعی لذت می‌برید، استفاده از هوش مصنوعی فارسی زیگپ می‌تواند تجربه‌ای لذت‌بخش از هوش مصنوعی و امکانات متعدد آن را برای شما رقم بزند.

با زیگپ امکان تولید محتوا، ساخت تصویر و ترجمه دارید و یک همراه هوشمند، همیشه در کنار شماست.

مهران
مهران