هوش مصنوعی
شرکت متا

راهنمای ایجاد استیکرهای هوش مصنوعی در واتس‌اپ

سرفصل‌های مقاله

متا اخیرا از طیف وسیعی از محصولات هوش مصنوعی و بهبودهای واتس‌اپ رونمایی کرده است. به گفته شرکت مادر فیسبوک، این قابلیت‌های هوش مصنوعی جدید برای تقویت ارتباط کاربران واتس‌اپ طراحی شده‌اند. از جمله نوآوری‌های معرفی شده، استیکرهای هوش مصنوعی است.

واتس‌اپ به کاربران امکان تولید استیکرهای هوش مصنوعی را می‌دهد و تجربه مکالمه درون برنامه‌ای آنها را افزایش می‌دهد. این استیکرهای هوش مصنوعی از طریق AI که توسط سرویس متا ارائه می‌شود، تولید شده و برچسب‌های شخصی‌سازی شده را بر اساس ورودی متن ایجاد می‌کنند.

استیکرهای هوش مصنوعی در واتس‌اپ

هوش مصنوعی
استیکرهای هوش مصنوعی در واتس‌اپ

در حال حاضر استیکرهای هوش مصنوعی واتس‌اپ به طور انحصاری از زبان انگلیسی پشتیبانی می‌کنند. برای ایجاد برچسب‌های هوش مصنوعی، کاربران باید توضیحاتی را به زبان انگلیسی ارائه کنند. علاوه بر این، تأیید در دسترس بودن این ویژگی در منطقه شما ضروری است، زیرا در حال حاضر در کشورهای خاصی قابل دسترسی است.

برای ایجاد استیکرهای هوش مصنوعی کافی است مراحل زیر را دنبال کنید

WhatsApp را در دستگاه تلفن همراه خود راه اندازی کنید، یک چت را شروع کنید و سپس روی نماد لبخند و سپس نماد استیکر ضربه بزنید. سپس «ایجاد» را انتخاب کنید و در صورت درخواست، روی «ادامه» کلیک کنید. پس از آن، توضیحات مربوط به استیکرهایی را که می خواهید ایجاد کنید، وارد کنید. سپس این برنامه چهار استیکر تولید می‌کند که به شما امکان می‌دهد یکی از موارد دلخواه خود را انتخاب کنید یا توضیحات را در صورت نیاز تغییر دهید. پس از رضایت از استیکر خود، روی «ارسال» ضربه بزنید.

پلتفرم پیام‌رسانی فوری واتس‌اپ متعلق به متا، در حال ارائه یک رابط کاربری تازه‌شده در اندروید است که چند بار در دنیای فناوری خبرساز شد. جالب اینجاست که این رابط اصلاح شده نوار سبز رنگ واتس اپ را در قسمت چت اصلی حذف می‌کند. اعتقاد بر این است که طراحی جدید واتس اپ ممکن است شبیه دستورالعمل Google Material Design 3 باشد.

طبق WABetaInfo، واتس‌اپ آماده است تا این به‌روزرسانی را برای کاربران بتا برای به‌روزرسانی اندروید 2.23.21.12 منتشر کند. پیش از این، پلتفرم پیام‌رسانی نشان داده بود که در حال کار بر روی یک ویژگی جدید چت گروهی به عنوان یک سیستم یادآور برای چت‌های اجتماعی است.

این به‌روز‌رسانی در ابتدا برای تعداد محدودی از کاربران بتا در دسترس خواهد بود و شامل آیکون‌های اصلاح شده‌ای است که جذابیت کلی پلتفرم را افزایش می‌دهد. علاوه بر این، WhatsApp رنگ تم را برای هر دو حالت تاریک و روشن از جمله حباب‌های چت و دکمه‌های اجرایی، به‌روزرسانی می‌کند.

شما هم همین حالا می‌توانید از هوش مصنوعی مولد با زبان فارسی استفاده کنید. زیگپ اولین دستیار هوش مصنوعی مولد ایرانی است. پس تا دیر شده نشده شما هم اپلیکیشن زیگپ را دانلود کنید و وارد دنیای هوش مصنوعی شوید. در ضمن با زیگپ می‌توانید به آسانی و با زبان فارسی از ChatGPT و سرویس تبدیل متن به تصویر لئوناردو استفاده کنید.

نوید رضایی
نوید رضایی