نقاشی هنری

برترین ابزارهای نقاشی هنری مبتنی بر هوش مصنوعی

سرفصل‌های مقاله

ابزارهای نقاشی هنری مبتنی بر هوش مصنوعی یک رویکرد کامپیوتری برای بازیابی تصاویر آسیب دیده است. علاوه بر اصلاح عکس‌های قدیمی یا آسیب‌دیده، ممکن است برای برش دادن پس‌زمینه‌ها یا حتی ایجاد تصاویر کاملاً جدید نیز استفاده شود.

چندین برنامه رنگ‌آمیزی تصویر هوش مصنوعی (AI) در حال حاضر در بازار وجود دارد که همگی می‌توانند نتایج شگفت‌انگیزی را هنگام اعمال در ویرایش تصویر ایجاد کنند. الگوریتم‌های هوش مصنوعی می‌توانند به‌طور خودکار عکس‌ها را با افزودن پیکسل‌های از دست رفته یا حذف اشیاء نامطلوب ویرایش کنند و ساعت‌ها کار خسته‌کننده را برای شما صرفه‌جویی کنند.

تکنیک‌های نقاشی هنری هوش مصنوعی یک مزیت برای ویرایش‌ دقیق‌تر و طبیعی‌تر است. این برنامه‌ها از الگوریتم‌های یادگیری ماشینی پیچیده برای بررسی پیکسل‌های اطراف یک تصویر استفاده می‌کنند و سپس تصاویر واقعی می‌سازند که کاملاً با سبک اصلی مطابقت دارد. با استفاده از این روش می‌توانید ویرایش عکس‌های خود را به صورت تخصصی‌تر انجام دهید.

برترین ابزارهای نقاشی هنری

 نقاشی هنری
ابزارهای نقاشی هنری

Fotor AI

با استفاده از ابزار رنگ‌آمیزی تصویر مبتنی بر هوش مصنوعی Fotor، با کمترین تلاش، می‌توانید عکس‌های فوق العاده‌ای ایجاد کنید. استفاده از تکنیک‌های انتشار پایدار، تغییر تصاویر را با افزودن یا پاک کردن جزئیات برای کاربران ساده می‌کند. Inpainter AI به شما این امکان را می‌دهد که با برس زدن بر روی ناحیه مورد نظر و ارائه دستورالعمل‌های لازم، جلوه‌های خیره کننده و واقعی ایجاد کنید.

ابزارهای نقاشی هنری Fotor اجازه آزمایش و سرگرمی بی حد و حصر را به شما می‌دهد. با استفاده از پرکننده عکس، کاربران ممکن است تصاویر خنده‌دار و جالبی را برای نشان دادن به دوستان و خانواده بسازند.

Midjourney

اخیرا، Midjourney ابزار مورد انتظار Inpainting خود را منتشر کرده است که به منظور ساده‌سازی فرآیند ویرایش است. توانایی ویرایش تک پیکسل‌ها در عکس‌های ایجاد شده یک قابلیت جدید است که قبلاً به نرم افزار شخص ثالث یا دانش متخصص فتوشاپ نیاز داشت.

ویژگی Inpainting فرآیند ویرایش را با رفع این مشکلات، ساده می‌کند. بدون یادگیری نرم‌افزارهای پیچیده، همه با ابزار Inpainting، به سرعت و به راحتی می‌توانند عکس‌ها را مطابق میل خود تغییر دهند. برای تغییر یک بخش خاص از یک تصویر بزرگ شده، کاربران فقط باید دکمه “تغییر (منطقه)” را فشار دهند، منطقه مورد نظر را انتخاب کنند و آن را با جزئیات توصیف کنند.

Adobe Firefly

این اولین باری است که یک ویژگی Adobe Firefly مستقیماً در یکی از برنامه‌های Creative Suite Adobe ادغام می‌شود، و اعلام الحاق Generative Fill به فتوشاپ یک اتفاق بزرگ است. Generative Fill ابزار هوش مصنوعی Adobe برای ویرایش عکس‌ها است و از خانواده مدل‌های خلاقانه هوش مصنوعی این شرکت، Firefly استفاده می‌کند تا به کاربران اجازه دهد بدون زحمت اطلاعات را تنها با چند دستور زبان اضافه، گسترش یا حذف کنند.

این ویژگی جدید کار با فتوشاپ را ساده می‌کند و راه‌های خلاقانه جدیدی را ایجاد می‌کند. از زمان انتشار در شش هفته پیش، Firefly با تولید بیش از 100 میلیون عکس، ارزش خود را در مجموعه هوش مصنوعی Adobe ثابت کرده است. Firefly به لطف انعطاف‌پذیری و چابکی خود به طور بالقوه می‌تواند فرآیندهای خلاقانه و طراحی در حین کار را سرعت بخشد.

Pincel

Pincel یک ویرایشگر عکس رایگان و مبتنی بر وب با ویژگی‌های متعدد برای تغییر و تکمیل عکس‌های دیجیتال است. ابزار Inpaint در برنامه Pincel یکی از قوی‌ترین بخش‌های آن است. ویژگی Inpaint می‌تواند عکس‌های آسیب‌دیده را اصلاح کند یا عناصر مزاحم را حذف کند. این سیستم می‌تواند با ارزیابی پیکسل‌های اطراف و پر کردن آن‌ها، ناحیه از دست رفته را بازیابی کند.

قبل از اعمال فیلتر Inpaint، ناحیه‌ای از تصویر را که می‌خواهید ویرایش کنید، انتخاب کنید. پس از آن گزینه Inpaint را انتخاب کنید. استفاده از ابزار Inpaint حذف و پر کردن را برای شما انجام می‌دهد. ابزار Inpaint یک ابزار حذف قدرتمند است که ممکن است برای رفع طیف وسیعی از نقص‌های تصویر استفاده شود. می‌توان از آن برای تنظیم پرتره‌هایی با نقص‌هایی مانند چین و چروک یا لک استفاده کرد. همچنین ممکن است برای حذف واترمارک‌های ناخواسته و حذف اشیاء مختلف استفاده شود.

شما می‌توانید به راحتی و از طریق زبان فارسی با Chatgpt و سایر سرویس‌های هوش مصنوعی صحبت کنید. تنها کافی است اپلیکیشن زی‌گپ را دانلود و به راحتی از آن استفاده کنید. همچنین شما می‌توانید نظرات خود را با ما و سایر کاربران در شبکه‌های اجتماعی ما در اینستاگرام و تلگرام به اشتراک بگذارید.

نوید رضایی
نوید رضایی